Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Virtuāļi” svingā

Virtuāļi” svingā

Galvenā iepazīšanās vieta svingeriem ir internets. Internets ir pārspējis anonīmos e-pastus. Šodien pilnīgi pietiek izvēlēties kādu erotiskās iepazīšanās saitu, piereģistrēties un censties sasniegt savu nolikto mērķi. Diemžēl, svingeriem nākas saskarties ar dažādiem sķēršļiem. Par vienu no tiem pastāstīšu šajā rakstā.
Viens no galvenajiem nepatīkamajiem momentiem ir “virtuāļi”. “Virtuāļi” – interneta lietotāji, kuri sēž iepazīšanās saitos sevis apmierināšanai. Viņiem patīk pamudināt pārus uz intīmām sarunām un erotisko foto izsūtīšanu. Pārsvarā tie ir vīrieši vai pusaudži. Viņi ir gatavi kļūt par Jūsu “mūžīgajiem sarakstes draugiem”. Ļoti uzstājīgi var censties izdabūt no Jums Jūsu intīmās fotogrāfijas, bet atpakaļ nosūta svešas. Nebaidaties, ja atpakaļ kādreiz tiek atsūtītas Jūsu pašu foto vai arī kāds atteiksies ar Jums tālāk komunicēt, apgalvojot, ka divi citi pāri jau atsūtījuši tieši tādas pašas fotogrāfijas. “Virtuāļi” regulāri Jums taujās, kas patīk seksā, svingā, kā Jūs līdz tam nonācāt, izprašņās sīkāku info par Jūsu iepriekšējo pieredzi un seksuālajām fantāzijām. Kas “Virtuāļos” ir nepatīkams? Viņi izmanto Jūsu privātās bildes, informāciju un laiku, papildus pievienojot kārtējo vilšanos svingā.

Ja Jūs esat pāris ar pieredzi un spējat atpazīt “Virtuāli”, Jūs tam nepievērsīsiet uzmanību, bet iesācēji parasti cieš un pārdzīvo. Šādi “Virtuāļu” izgājieni var nosist vēlmi turpināt iepazīties. Lai Jūs pašus neuzskatītu par “Virtuāļiem”, sarunas laikā cenšaties radīt patiesu interesi, nesūtiet katram pārim vienu un to pašu vēstules kopiju ar interesi – vai ģimenes pāris vai mīļākie, cik ilgi kopā, vai ir bijusi pieredze, kāda – pozitīva vai negatīva. Būtiska ir bilžu apmaiņa, cenšaties izsūtīt tādu, kur esat kopā, kā arī vislabāk norādīt, kad bilde tika uzņemta un to pašu prasiet arī no pāra, kas Jūs interesē. Jo bilde no 2009. gada 8. marta nav tā pati, kas bilde no 2001. gada 8. marta un ka tik nesanāk tā, ka tikšanās brīdī cilvēki vairs nezin, kā atteikties no tālāka kontakta.
Nav vērts pārdzīvot, ja numuru no pāra Jums dod vīrietis. Tas nav dēļ nezuticēšanās, bet gan parasta un objektīva iemesla dēļ – iepriekš apdedzinājās. Gandrīz katram pārim būs stāsts par kādu nenormālo, kas nepārtraukti zvanīja un sūtīja sms ar dažādiem nepiedienīgiem piedāvājumiem. Ja gribat pārliecināties, ka apburošā pusīte otrajā pārī ir informēta par notiekošo, varat palūgt telefonu iedot viņai, lai pārmītu dažus vārdus. Ja esat ieradušies sarunātajā vietā un redzat tikai vīrieti, tad varat droši aizgriezties un doties prom.
Visticamāk Jūs dzirdēsiet atrunas:Sievai kļuva slikti, bet atteikties bija par vēlu, tāpēc pagaidām es viens, sieva vēl nav īsti gatava, tāpēc nolēmu pats ierasties un ar Jūsu palīdzību viņu pārliecināt. Sieva ir izbraukumā vai arī kavējas.
Vienīgais attaisnojums, ko var pieņemt, varētu būt tas, ka sieviete kavējas, un arī tikai tad, ja Jūs esat ieradušies ātrāk par noteikto laiku. Viss pārējais ir pilnīgākās muļķības, un, pat ja Jūs gribētu izmēģināt SVS, tad uzsākt attiecības ar cilvēku, kas jau no paša sākuma melo, nav īpaši prātīgi.
Tieši tas pats attiecas uz Jums – ja pirmo reiz tiekaties, tad ierodaties norunātajā vietā kopā. Ja kāds no Jums kavē, tad piezvaniet un izklāstiet esošo situāciju, ka kavēsiet kādu laiciņu, bet uz tikšanos noteikti ierodaties kopā.
Katram pārim ir sava iepazīšanās pieeja, kāds dod priekšroku par cilvēku vairāk uzzināt sarakstoties, bet kādam ir nepieciešama tikšanās aci pret aci. Jums pašiem jāizlemj kā labāk rīkoties!
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)