Xblog – Viss par seksu » Vidējais dzimumlocekļa garums

Vidējais dzimumlocekļa garums

Vidējais dzimumlocekļa garums

Mūžīgais jautājums “Vai mana dzimumlocekļa garums ir normāls”? Tātad, pirms uzzināt, kuru vietu garumu tabulā tu ieņem vai kāda ir tava dzimumlocekļa garuma atšķirība no vidējā, atceries, ka lielums vēl nav viss. Lielākā daļa sieviešu izvēlētos tādu mīļāko, kura dzimumloceklis ir mazāks par vidējo, bet ar labākām spējām gultā, nevis tādu ar milzi starp kājām, kurš nezina, ko darīt gultā. Bez tam, tev vispār nevajadzētu uztraukties par dzimumlocekļa lielumu, jo šāds uztraukums noved pie nemiera sava dzimumlocekļa dēļ un var izraisīt potences problēmas.

Ja tu vienkārši gribi salīdzināt savu lielumu ar vidējo un meklē, kāds ir vidējais dzimumlocekļa garums, – apstājies un izlasi pirmo paragrāfu vēlreiz. Šis raksts netiek rakstīts tam, lai vīrietis varētu atnācis salīdzināt sevi ar vidējo, bet gan tam, lai saprātīgi domājošs vīrietis, ziņkārības dzīts, varētu uzzināt, ka dzimumlocekļa lielums vēl nav viss.

Viens no iemesliem, kura dēļ vīrietim ir tik svarīgs viņa “rīka” lielums, ir ilūzijas. Atrodoties ģērbtuvēs, vīrieši vienkārši nespēj pretoties ziņkārībai uzmest aci otrā ģērbtuves galā esoša vīrieša orgānam. Viņiem par nelaimi, skatoties pāri visai ģērbtuves telpai un pēc tam salīdzinot ar savu dzimumlocekli, atšķiras skatīšanas attālumi un redzes leņķi, tādēļ tā vīrieša otrā ģērbtuves galā dzimumloceklis var izskatīties lielāks. Bez tam dzimumlocekļa lielums miera stāvoklī ir ļoti maz saistīts ar tā lielumu erekcijas laikā. Un bez visa pārējā, daudzi jauni vīrieši ir noraizējušies par sava dzimumlocekļa lielumu vēl tad, kad tie joprojām aug.

Kaut gan dažādos pētījumos iegūtie dati savā starpā nedaudz atšķiras, vidējais dzimumlocekļa garums erekcijas laikā ir no 14 līdz 16,5 cm.

 

 

 

 

Locekļa garuma mērīšana

Tava dzimumlocekļa garumu erekcijas laikā vajadzētu mērīt no galviņas virspuses līdz tai vietai, kur tas savienojas ar vēderu. Izdariet vairākus mērījumus dažu dienu laikā un aprēķiniet vidējo. Tas ir svarīgi, jo dzimumlocekļa garums var būt atšķirīgs tava noskaņojuma, uzbudinājuma, istabas temperatūras dēļ un pat atkarībā no tā, kad tu pēdējo reizi mīlējies. Vairāku mērījumu vidējā vērtība dos tev precīzākus datus.

Vai lielums ir svarīgs?

Mums jāsaka, ka tā ir, lielums ir svarīgs un visi, kuri apgalvo, ka lielums nav svarīgs, vismaz daļēji melo. Tomēr, kā rāda anatomiskie pētījumi, lielākā daļa sievietes vagīnas nervu beidzas pirmajos 5 vagīnas centimetros, bet tas nozīmē, ka vislielāko  baudu arī rada tieši šie 5 cm. Lielākā daļa sieviešu piekrīt, ka vidēja dzimumlocekļa īpašnieks, kurš pārzina sievietes ģenitāliju zonu, var lieliski veikt šo darbu. Tie, kuri sapņojat par  20+ cm garu dzimumlocekli, atcerieties, ka tas ne vienmēr ir tik parocīgi, kā jūs domājat. Ja jums ir liels dzimumloceklis, tas samazina jūsu izredzes atrast partneri, kura gribēs nodarboties ar anālo vai orālo seksu.