Xblog – Viss par seksu » Vaginālais sekss

Vaginālais sekss

Fakts, ka vaginālais sekss – akts, kurā dzimumloceklis ielaužas makstī, – eksistē tam, lai iesāktos jauna dzīvība. Nav svarīgi, kā jūs to saucat: par mīlēšanos, drāšanos, drātēšanos, nokniebšanos vai citādi, šāds veids bija izdomāts tam, lai mēs kā suga varētu vairoties. Kaut gan mūsdienās vīrieši un sievietes visbiežāk nodarbojas ar mīlestību baudas dēļ.

Tūkstoš un vienā seksa rokasgrāmatā un mīlniekiem paredzētajās instrukcijās ir izteiktas cerības, ka jūs to darīsiet otrādi apvēlušies, no mugurpuses, sāniski, sēžot uz krēsla, uz virtuves galda vai vēl kādā citā samākslotā veidā.

Vaginālais sekss ir vispopulārākais heteroseksuālo pāru seksa veids. Lielākā daļa vīriešu diezgan ātri sasniedz erekciju un ir gatavi seksam. Tomēr sievietēm ir nepieciešams laiks, lai uzbudinātos un pierastu, lai pietiekami atslābinātos, kļūtu mitra maksts, un viņas varētu ielaist sevī dzimumlocekli. Vienas sievietes uzbudinās, stimulējot viņu kutekli, bet citas sasniedz orgasmu, stimulējot maksti dzimumakta laikā. Tomēr labam seksam nav obligāti jābeidzas ar orgasmu. Ja mīlaties ar cilvēku, kurš jums patiešām ir dārgs, jūsu jūtas pret viņu sasildīs labāk nekā spazmas.

Protams, ir arī briesmas – grūtniecība un seksuāli transmisīvās slimības (arī HIV), ko varat dabūt, savienojoties vaginālā seksa laikā. Tomēr, ja jūs samazināsiet risku līdz minimumam, uzvelkot prezervatīvu, tādā veidā palielināsiet uzbudinošo baudu līdz maksimumam.

Man patīk, ka mani plikšķina, sūkā un laiza, patīk glāsti un sveču gaisma, tomēr nav nekā stiprāka par to, kā sajust vīrieti dziļi sevī, no tā aizraujas elpa.
28 g. v. sieviete

Sekss

·     Vaginālais sekss

·     Orālais sekss

·     Anālais sekss

·     Fetišs