Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Svings

Svings

Meklētājā pietiek ierakstīt vārdu “svings”, un tiks piedāvātas daudz un dažādas iespējas. Protams, svings kā džeza un dejas paveids, ļoti retos gadījumos tiks piedāvāts. Parasti vārda “svings” meklētāji ir ieinteresēti seksā.
Interesantākais ir tas, ka nedrīkst konkrēti noteikt, kas ir svings. Protams, ja ir termins, tad ir arī nozīme. Tā vēl nav precīzi noformulēta, bet aptuveni skan tā: Svings – seksuālo attiecību forma starp ģimenes pāri, vai pāri ilgstošās attiecībās. Viss pārējais nav svings, bet toties ir sekss.
Tā kā mūsu blogs ir veltīts seksam, tad rubrikā “svings” stāstīsim par svingu, seksu trijatā, grupveida seksu, un par visu citu, kas Jūs interesē.
Visticamāk, Jūs jau daudz būsiet lasījuši par svingu, gan labu, gan sliktu: Domas, secinājumi, tāpat arī ekspertu viedokļus, svingerus ar pozitīvu un negatīvu pieredzi, tie kas sapņo par svingu, un tie, kam tas nav pieņemami.
Šeit mēs nevāksim kopā jau esošus rakstus, bet publicēsim jaunus, kas uzrakstīti speciāli Xblog lasītājiem. Lasiet, komentējiet, ja ir ko teikt rakstiet uz admin@xblog.lv.
2 Responses to “Svings”

  1. online Says:

    japarbauda:)


  2. edgars Says:

    daudz dzirdeju,bet kas un ka un ar ko.


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)