Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Svinga noteikumi

Svinga noteikumi

Visam dzīvē ir savi noteikumi, tai skaitā – svingam. Protams, tie nav nekādi speciālu noteikumu sakopojumi, kas obligāti jāņem vērā. Drīzāk atsevišķi noteikumi, kas katram pārim rodas pēc pieredzes. Un tā, sāksim:
1. Pirms piedalīties svinga pasākumā apdomāt, vai Jums tiešām to vajag. Nevienam nevajag piedalīties svinga pasākumos pret savu gribu, tādā gadījumā tur nav nekā patīkama. Tāpēc noteikti par to iepriekš runājiet, pārspriediet, kopā pafantazējiet. Dažkārt būsiet tuvāk reālajai dzīvei, ja nobīstaties – atkāpjaties. Tas nozīmē, ka laiks vēl nav pienācis.
2. Aizmirstiet par greizsirdību. Svingā nav vietas greizsirdībai, ja Jūs esat greizsirdīgs, tad Jūs nevarat atslābināties un nodarboties ar pilnvērtīgu un kvalitatīvu seksu. Ja nu kaut kur zemapziņā ir greizsirdība, cenšaties izanalizēt – no kurienes un kādēļ tā radusies? Jums liekas, ka pret to otru viņš ir daudz maigāks vai kaislīgāks?

Nofilmējiet savu seksu un paskataties uz sevi no malas, jo no malas viss izskatās savādāk. Ja greizsirdības iemesls ir jūtas, pajautājiet sev:”Vai var iemīlēties šādā vcilvēkā?”, un atkarībā no atbildes, izvēlēties pašam vai turpināt attiecības ar šo pašu pāri. Svings nav legāls iemesls krāpšanai. Svings ir jauna brīze, dvesma Jūsu ģimenes attiecībās, iespēja realizēt kopējās seksuālās fantāzijas un gūt no tām baudu.
3. Atcerieties par konfidenciālitāti. Pat, ja pārrunājiet iepriekšējo pieredzi ar citiem pāriem, nevajag nosaukt konkrētus vārdus. Tas nav ētiski.
4. Dariet tikai to, kas sagādā Jums baudu. Ja Jūs negribat lai tikšanās tiktu fotografēta, vai arī Jums nepatīk kas cits, neļaujieties provokācijai un citu vēlmēm.
5. Jums ir tiesības pateikt “NĒ”, kā arī Jums var atteikt. Jebkurā iepzīšanās vai seksa brīdī varat apstāties. Pārtraukt komunikāciju vai seksu. Vēlams maigi, pieklājīgi pateikt “nē, paldies”. Ar to pilnīgi pietiek. Jo personīgi paskaidrojumi var aizvainot cilvēkus. Tieši tas pats attiecas arī uz Jums, esiet korekti. Ja atteica, tātad ir iemesli. Jums visiem ir jāsaprot, ka pāriem iepatikties vienam otram ir tikpat grūti kā diviem atrast vienam otru.
6. Pāri mēdz būt dažādi. Ļoti svarīgi ir saprast, ka visi cilvēki ir dažādi, arī pāri. Ir virtuālie pāri, un tādi, kas mūžīgi meklējumos, pieredzējuši, un tādi, kas tikko tikai izmēģinājuši svingu. Ir tādi, kas viens otru pārbauda, ir greizsirdīgi, atbild par savu rīcību. Ir tādi, kas tiekas tikai vienu reizi un pazūd, un ir tādi, kas meklē ilgstošas draudzīgas attiecības. Visiem savi mērķi un to vajag saprast. Ir būtiski zināt, ko paši vēlaties un sniegties pēc tā.
7. Rūpējaties par savu veselību un higiēnu. Regulāri apmeklējiet ginekologu un urologu, veiciet analīzes. Jūs atbildiet par savu un Jūsu partneru veselību.
8. Noteikti izsargājaties. Daudziem vīriešiem nepatīk lietot prezervatīvu, bet tas ir vislabākais aizsarglīdzeklis ne tikai no venēriskām slimībām, nevēlamas grūtniecības, bet arī pret dzemdes disbakteriozi.
9. Runājiet un pārrunājiet. Nekautrējaties iepriekš ar otru pāri pārrunāt seksuālās vēlmes, vēlamo izsargāšanās veidu, utt.
10. Gūstiet no visa baudu. Izbaudiet procesu un mīliet viens otru stiprāk!
One Response to “Svinga noteikumi”

  1. ANDRIS Says:

    Kur notiek svinga pasākumi Liepājā


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)