Xblog – Viss par seksu » Seksuālie sapņi

Seksuālie sapņi

Nekad neticiet, ja kāds saka, ka viņam šādas problēmas nav bijušas – agrāk vai vēlāk visi ar tām saskaramies.
27 g. v. vīrietis

Sekss – pietiekami sarežģītas divu cilvēku attiecības, tāpēc lietas var izveidoties arī ne sevišķi labi. Pusaudžu gados redzētās filmas un lasītie mīlestības romāni tā ietekmē mūsu iztēli, ka vēlāk visi sapņi, kas saistīti ar seksu, kļūst nereāli.

Daudzi žurnāli, kas domāti gan sievietēm, gan vīriešiem, ir bāztin piebāzti ar neticamiem stāstiem par multi-orgasmisku seksuālo pieredzi. Daļēji problēma ir tāda, ka lielākā daļa lasītāju sāk domāt, ka viņu pašu seksuālā dzīve nav pietiekami intensīva.

Partneriem un atsevišķām personām reizēm var rasties zināmas seksuālas problēmas. Tomēr, kopumā ņemot, sekss lielākajai daļai  no mums ir patīkama, reizēm brīnišķīga vai vienkārši jauka, mīļa un maiga pieredze, kura sniedz prieku.

Mums visiem ir tiesības baudīt seksu. Un nevienam nevajadzētu darīt to, ko viņš patiesībā negrib. Mums nevajadzētu kaunēties par savām vajadzībām un kaislībām, tāpēc ir pilnīgi dabiski apspriest savas seksuālās fantāzijas ar mīļoto cilvēku. Sekss ir vienkārši sekss. Sarunājoties par to, kas notiek zem segas, mēs pasauli nesagrausim.

Jo reālāki mūsu sapņi, jo atklātāk izsakām savas bailes, bet jo labāk pazīstam un saprotam savus mīļotos cilvēkus, jo patīkamāks un nozīmīgāks mums kļūst sekss.