Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Seksuālais meistars – erotiskā spēle

Seksuālais meistars – erotiskā spēle

Sveiki! Visi stāsta par pirmo reizi, bet es vēlos pastāstīt par kādu erotisko spēli, ko mēdzam uzspēlēt ar partneri: sākotnēji tā pat neskaitījās spēle, bet tagad šķiet, ka tas būtu labs scenārijs.
Pirms sesijas mēs ar draugu mazliet sastrīdējāmies, es centos izdomāt kā to vērst par labu, jo mīlu viņu ļoti. Plāns radās pateicoties draudzenei, kas ieteica viņu ievilināt mājās un pavedināt ar striptīzu. Mana iztēle gāja ārpus robežām, un lūk, kas iznāca! Zināju, ka nebūs diezko viegli viņu pierunāt ierasties, tāpēc lūdzu palīdzību. Teicu, ka līdz kursa darba aizstāvēšanai palikušas tikai divas dienas, bet kaut kas ir noticis datoram un, ka bez viņa pazudīšu! Tas nostrādāja!!!

Jau pirms tam iegāju vannā, atslābinājos, izmantoju speciālas ziepes ķermenim, uzģērbu skaistu apakšveļu, īsus svārciņus un topiņu, kopumā – vakaram biju pilnībā nodrošinājusies.
Viņš atnāca. Bija ļoti noslēgts. Uzvedos brīvi, izrādīju to, cik augstu vērtēju viņa ierašanos. Viņš apsēdās pie datora, lai noskaidrotu problēmu, bet es nostājos blakus nedaudz pieskaroties viņam, viegli padejoju mūzikas ritmā, smaidīju. Viņš sāka pievērst man uzmanību vairāk un biežāk. Es piedāvāju tēju – viņš neatteicās. No rokas baroju ar vīnogām, bet viņš, it kā nejauši, skūpstīja manus pirkstus. Mēs sēdējām tuvu viens otram, teicu, ka skumstu pēc viņa un noskūpstīju. Kaut viņš pretojās, sapratu, ka uzvaru, kā arī to, ka pamazām iekarstu. Viss beidzās ar kaislīgu seksu uz virtuves galda un pēc tam gultā. No rīta mēs pilnībā salabām. Viņš ir bijis “vīrs uz stundu” – kas piestiprina plauktiņus, “santehniķis” – kas nomaina dušu, bet es kā vienmēr spēlēju apburošo pavedinātāju.
Ceru, ka Jums mūsu spēle būs noderīga.
Kcjusha
2 Responses to “Seksuālais meistars – erotiskā spēle”

  1. marga Says:

    garlaiciigi. vajag asāku sižetu.


  2. tomijs Says:

    piekrītu, vajag kaut ko lai asinis sāktu ritēt.


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)