Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Seksuālā uzbudinājuma stimulācija ar erotiskiem video

Seksuālā uzbudinājuma stimulācija ar erotiskiem video

Cilvēki skatās erotiskos video dažādu iemeslu dēļ. Tomēr pamata iemesls ir seksuālā uzbudinājuma stimulēšana. Bet mēs tos varam izmantot arī, lai rastu jaunas idejas seksuālai dzīvei. Mēs varam apgūt jaunas tehnikas un pozas. Mēs varam mēģināt partnerim sniegt daudz lielāku baudu, uzlabojot mīlēšanās prasmes.  Brīžos, kad esam vieni, bez partnera, tas ir lielisks palīglīdzeklis masturbēšanai. Video vientuļos brīžos var sastādīt kompāniju. Tāpat tas var būt izpalīdzīgi, ja kādam no partneriem nav noskaņojums. Video var palīdzēt uzsākt tēmas, par kurām tāpat nesāktu runāt.
Video mēs varam izmantot mūsu fantāziju loka paplašināšanai. Mēs varam skatīties uz darbībām, kas mums liekas uzbudinošas, bet ko paši neuzdrošināmies darīt. Piemērām, sieviete var piepildīt savu fantāziju, skatoties, kā divas sievietes viena otru aplaimo, un vīrietis, skatoties kā cits vīrietis ar divām sievietēm vienlaicīgi.

Tāpat, lielisks variants ir uzņemt savu erotisko video. Tas var būt ļoti interesants pasākums – mīlēties ar savu partneri kameras priekšā. Jūs varat uzņemt video, kur masturbējat, un uzdāvināt to savam partnerim kā dāvanu. Jūsu kopīgi uzņemto video pēc tam varat skatīties, lai rastu jaunu iedvesmu jaunam video. Vai arī varat to izmantot, kad esat viens, lai masturbētu tā laikā.

Erotiskie video ir daudz un dažādi. Būtiski ir atrast tādu, kas saista Jūs. Daži video ietver sevī vairāk erotikas, romantikas, ir uzņemti kā filmiņa. Citi video atkal ir rupji, vulgāri un neķītri. Daži ir vienkārši, citi atkal ir pamācoši un erotiski. Ja video ir neķītrs, dažkārt tas var sabojāt visu noskaņu, tādēļ labāk izvēlēties, kādu kas ir saistībā ar mīlestību. Jūs varat veikt eksperimentu paņemot dažādus video, un uzzināt, kas Jūs uzbudina. Iespējams Jums un Jūsu partnerim ir dažādas gaumes, tāpēc Jums būs jārod kompromiss.

Ņemiet vērā, ka erotisko video skatīšanās ir jābūt saprāta robežās. Ja konstatējat, ka tādi video, kuros ir asinsgrēks un vardarbība, Jūs uzbudina, Jums ir laiks vērsties pēc palīdzības. Ja Jūs vai Jūsu partneris pārmērīgi vēlas skatīties šādus video, tad arī tas liecina par to, ka jāvēršas pēc palīdzības. Erotiskiem video ir jābūt tikai daļai no Jūsu seksuālā repertuāra, nevis atkarībai. Erotiskiem video vajadzētu vairot Tavu seksuālo pieredzi, nevis traucēt Tavai intimitātei. Tas var novest pie atkarības, un kārtejo reizi, tas liecinātu, ka jāvēršas pēc palīdzības.
One Response to “Seksuālā uzbudinājuma stimulācija ar erotiskiem video”

  1. LL Says:

    Video mmm… jau tā patīk vērot spogulī notiekošo , bet būt galvenajā lomā ir vel labāk 😉
    lai abiem partneriem būtu drošība pēcāk video var arī noskatīties un uzreiz izdzēst 🙂
    zero problemo 🙂


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)