Xblog – Viss par seksu » Sekss

Sekss

Mana seksualitāte – tas ir mans spēks. Es lepojos ar savu ķermeni un pat nedomāju to slēpt. Tas ir manas pašizpausmes brīvības simbols.
AMANDA DE CADANET

Daudzu gadsimtu gaitā par seksu ir sarakstīts un sarunāts tik daudz draņķību un bezjēdzību! Pats dzimumakts un tas, kas seksuāli pievelk vienu cilvēku pie otra, vienmēr ir bijis uzmanības centrā. Sekss ir apvīts ar neiedomājamiem mītiem un leģendām. Lielākā daļa no tiem ir pilnīgi nieki, tomēr tas parāda, cik stipri sekss ietekmē mūsu iztēli. Mūs kā sugu sekss valdzina un traucē, vilina un biedē.

Uzmetiet aci šīm domām…

Septītajā gadsimtā ķīnieši ticēja, ka tad, ja vīrietim var būt 93 sievietes un viņš spēj noturēties, neizlejot spermu, viņš var kļūt nedaudz vājāks, bet tiks apbalvots ar mūžīgo dzīvi.

Šveicieši tiecas ticēt tam, ka, ja vīrietis bieži mirkšķina, tad viņam ir neparasti liela seksuālā apetīte.

Ēdot iesmakušu zivi ar ķiploku, vjetnamiešiem vajadzētu izārstēties no impotences.

Dažos Āfrikas reģionos sievietes piespiež vīriešus seksuāli uzbudināties, laizot viņiem paduses.

Visas pasaules vīrieši ik pa astoņām minūtēm padomā par seksu, bet sapņo par to trīs reizes biežāk nekā sievietes.

Dažās Austrumu reliģijās sperma tiek uzskatīta par tik svētu, ka vīriešiem, kad viņi nodarbojas ar seksu, tiek ieteikts ejakulēt tikai vienu reizi no desmit.

Vai tam ir kaut kāda nozīme?

Lieta tāda, ka lielākā daļa no mums seksu vairs nesaista ar reprodukciju.

Parasti mēs pastāvīgi esam sasprindzinājušies, cenšoties par katru cenu izvairīties no grūtniecības. Mēs mīlamies, jo gribam labi justies, sekss mums ir intīma divu cilvēku fiziskās un sociālās saskarsmes forma.

Seksam ir neparasti liels spēks mūsu dzīvē, tomēr to joprojām apņem tik liels noslēpums un tabu, ka tas visu laiku spiež nodarboties ar nevajadzīgiem minējumiem.

Pēdējā laikā HIV un AIDS pavisam negaidītā veidā parādīja, cik šaušalīgas ir nezināšanas sekas, tāpēc pretošanās atklātībai un izpratnei, runājot un rakstot par seksu, strauji izzūd.

Fakti.
Britu laikrakstos krūšu galu attēls nebija parādījies līdz 1960. gadu beigām.

Sekss

·     Vaginālais sekss

·     Orālais sekss

·     Anālais sekss

·     Fetišs