Xblog – Viss par seksu » Sarunas seksa vietā

Sarunas seksa vietā

Prāta un ķermeņa sakarsēšana

Mazliet nepiedienīgu sarunu var būt brīnišķīgs veids, kā sakarsēt savu prātu un ķermeni pirms seksa. Daži pusčukstus izteikti, skudriņas uzdzenoši intīmi vārdi pirms paša dzimumakta vai pat, braucot ar autobusu uz mājām, pēc randiņa, vai tāpat vien krietni ātrāk, nekā jums būs iespējams likties gultā, uzbudina un pamodina apetīti uz seksu gluži tāpat, kā lielisks aperitīvs pirms pašām pusdienām.

Tomēr sarunām par seksu nav obligāti jābūt tā daļai, tās var aizstāt seksu.

Pirmo reizi mēs tā sarunājāmies tajā greznajā restorānā pēc vakariņām. Es pateicu, ka viņa izskatās neparasti seksuāli un ka es gribu pārvest viņu mājās, lai mīlētos. Tad viņa pateica, ka grib man pasūkāt. Bet es teicu, ka gribu saņemt rokās viņas krūtis un laizīt krūšu galiņus. Tas turpinājās bezgalīgi. Likās, ka mēs vienkārši pļāpātu.
26 g. v. vīrietis

Sekss pa telefonu

Pat saruna pa telefonu ar savu mīļoto cilvēku, aizklīstot pie seksuālām lietiņām, var sniegt neparasti uzbudinošus pārdzīvojumus. Iedarbību var vēl vairāk pastiprināt, vienlaikus sev intīmi pieskaroties, kad runājat vai klausāties. Varbūt jums pat nevajadzēs sevi glāstīt, vārdi paši var likt kaist baudā.

Kā pateikt “nē”

Pateikt nē” ne vienmēr ir viegli. Visiem vajadzētu zināt, ka mums ir absolūtas tiesības pateikt nē” un pārtraukt seksuālas darbības jebkurā brīdī, kad vien mēs to vēlēsimies. Nevienam no mums nevajadzētu justies tā, it kā mēs būtu uzņēmušies pienākumu, un neviens nevar mūs piespiest nodarboties ar seksu pret savu gribu. Tomēr ne vienmēr un ne viss ir tik vienkārši.

Visbiežāk cilvēki nepasaka nē”, jo jūtas vainīgi. Viņi domā, ka tad, ja nav pretojušies uzreiz un ir atļāvuši otram nonākt pie zināmas robežas, viņiem vairs nav tiesību izstāties no spēles. Tomēr tas nozīmē, ka jums bija seksuāla tuvība, kaut arī patiesībā jūs to negribējāt.

Teiksim, jūs iepazīstaties ar cilvēku, kurš sākumā jums liekas ļoti pievilcīgs, un jūs nodomājat, cik lieliski būtu ar viņu pārgulēt. Tomēr pēc dažām stundām dziņa atslābst, un jūs nolemjat, ka viņš jums ne tik stipri patīk, tāpēc jūs vairs negribat ar viņu mīlēties. Tādā gadījumā jums ir jāpasaka nē”. Pretējā gadījumā jūs pazemosiet sevi un viss beigsies ar to, ka sāksiet neieredzēt sevi, seksu un savu partneri.

Tā bija kļūda – sākt ar viņu nodarboties ar seksu. Sākumā es gribēju, bet vēlāk man “piegriezās” sekss – un viņš. Katru reizi atnācis pie manis, viņš to pieprasīja. Viņš vienmēr teica: “Mēs darījām to agrāk, un tev patika, tad kāpēc mēs nevaram to darīt tagad?” Taisnību sakot, man nekad nebija piemērotas atbildes.
24 g. v. meitene

Nevienam nav tiesību uz jūsu ķermeni

Tikai tas, ka mīlējāties ar kādu kaut kad agrāk, nedod šai personai nekādas tiesības uz jums. Katru reizi, kad nodarbojaties ar seksu, jūsu jūtām ir jābūt atbilstošām. Dariet to tikai tad, ja gribat, bet nevis, baiļu vai pienākuma dzīti. Pretējā gadījumā, varam saderēt, ka sekss nesniegs jums ne apmierinātību, ne laimi.

Jums ir grūti pateikt nē” pastāvīgajam partnerim, jo jūs baidāties viņu aizvainot. Tāpēc var nākties nodarboties ar seksu tad, kad jūs to vispār negribat. Bez tam, vienmēr saglabāsies draudi, ka, apslēpjot savas īstās jūtas, sajutīsiet īgnumu un beigu beigās sāksiet neciest seksu un mazāk mīlēt savu partneri.

Ja jūsu attiecības ir stabilas un ilgstošas, vienmēr ir vērts apspriest lietas rūpīgi un pārdomāti. Nenoburkšķiet: “Nekādā gadījumā, Hosē”, – daudz labāk ir paskaidrot, ka jums nav noskaņojuma uz to un jums daudz labāk būtu vienkārši pagulēt blakus, apskaujot vienam otru – tā būs daudz vieglāk vienoties.

Nekad nav patīkami saņemt atteikumu mīlēties, tomēr šo rūgtumu ir daudz vieglāk norīt tad, ja partneris to izdara labvēlīgi. Tā vai citādi, ir svarīgi seksa dēļ nebūt dusmīgam un valdonīgam. Būdami iecietīgāki viens pret otru, varat atrisināt lielāko daļu ar seksu saistīto problēmu.

Runājiet skaidri

Sakot nē” seksuālajā situācijā tam, ko ne pārāk labi pazīstat, formulējiet domas precīzi. Esiet neatlaidīgs un izmantojiet ķermeņa valodu, lai uzsvērtu to, ko sakāt. Jo agrāk to izdarīsiet, jo labāk. Ja šaubāties – nesvārstieties. Negaidiet un nedomājiet, ka izlemsiet vēlāk, izdariet to ātrāk, nekā darīšana būs aizgājusi pārāk tālu.

Neriskējiet

Kaut arī mums visiem ir tiesības apstāties, kad vien to vēlēsimies, būtu labāk neizmēģināt šīs tiesības. Neiepinieties neskaidrās seksuālās situācijās, neielaidieties ar cilvēkiem, kuriem neuzticaties. Tas vien, ka vajadzētu varēt apstāties jebkurā brīdī, vēl nenozīmē, ka vienmēr to varēsiet.

 

Sarunas par seksu

·     Kā runāt par seksu

·     Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

·     Grūti runāt

·     Pirms seksa

·     Sarunas mīlēšanās laikā

·     Sarunas orgasma laikā

·     Sarunas pēc seksa

·     Sarunas seksa vietā