Xblog – Viss par seksu » Sarunas pēc seksa

Sarunas pēc seksa

Sarunas pēc seksa reizēm var būt nežēlīgas. Tādi jautājumi, kā: Vai tev tas patika?” – nereti skan kā slikti apgūta loma. Neatlaidīgais jautājums: Vai tev bija?” – bieži vien ir domāts tikai tam, lai jautātājs varētu justies apmierināts ar savu sniegumu.

Tomēr, ja pienācīgi pārspriedīsiet to, ko darījāt, varat justies brīnišķīgi. Ja pateiksiet: Ak Dievs, cik man bija labi, kad tu sāki… ” – varat pēc saviem ieskatiem apspriest detaļas un tādā veidā saņemt spēcīgu lādiņu nākamajai reizei. Ja jūs uzmanīgi izdarīsiet tā, lai varētu pateikt par lietām, kuras patiešām jums briesmīgi sakarsēja asinis, tad jūsu partneris vismaz iegaumēs to nākamajām reizēm.

Galu galā, runājot par to tad, kad kaislības jau ir aprimušas, pagarināsiet intimitātes mirkļus un nesāpīgi atgriezīsieties neseksuālajā pasaulē. Var likties diezgan dīvaini, ja pēc intīmās seksuālās pieredzes, ko abi partneri tikko kā piedzīvojuši, viens no viņiem pēkšņi pielec kājās, lai uzliktu vārīties tējkannu, jo neviens nezina, ko tālāk sacīt vai darīt. Būtu labāk mazliet ilgāk pagulēt un atcerēties dažus patīkamus mirkļus – tādā veidā jūsu seksa beigas būs daudz maigākas.

 

Sarunas par seksu

·     Kā runāt par seksu

·     Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

·     Grūti runāt

·     Pirms seksa

·     Sarunas mīlēšanās laikā

·     Sarunas orgasma laikā

·     Sarunas pēc seksa

·     Sarunas seksa vietā