Xblog – Viss par seksu » Sarunas mīlēšanās laikā

Sarunas mīlēšanās laikā

Ir divi sarunu tipi, kurus varat izmantot seksa laikā: atslābinošais un pamācošais.

Atslābinošais – tas ir tad, ja jūs nepiedienīgi runājat, iedrošināt vai vienkārši kliedzat, vaidat un spiedzat no baudas.

Pamācošais – tas ir tad, ja jūs runājat, lai paskaidrotu, kā jums patīk, lai jums pieskaras, vai pajautātu, ko jūsu partneris gribētu, lai izdarāt viņam. Tā jūs parādāt viens otram, kas jādara, lai jūsu sekss vēl vairāk uzbudinātu, iepriecinātu un būtu daudzveidīgāks.

Es viņam saku briesmu lietas. Es pat neticu pati savām ausīm. Tas patiešām ir neķītri. Tas, ko es gribu, lai viņš darītu man. Ko gatavojos darīt viņam… Es to dievinu. Un viņš, protams, arī nesūdzas.
30 g. v. sieviete

Kā runāt nepiedienīgi

Nepiedienīga runa jūsu mīļotā cilvēka ausī vai neķītrību čukstēšana jūsu rožainajā gliemežnīcā seksa laikā var iedarboties patiešām mulsinoši.

Tāpat kā daudzās citās lietās, kas saistītas ar seksu, fakts, ka dažiem cilvēkiem tas ļoti patīk, vēl nenozīmē, ka patīk ikvienam. Daži par to negrib pat dzirdēt. Tāpēc ir svarīgi rīkoties ļoti piesardzīgi. Pamēģiniet un redzēsiet, vai reakcija ir labvēlīga.

Varbūt pat pēc tam, kad viss ir beidzies, pārbaudiet situāciju, pajautājiet savam partnerim (-ei), ko viņš (-a) domāja tajā laikā, kad mīlējāties un skaidrojāt, ko darāt. Ja jums teiks, ka tas uzbudināja, varat būt drošs, ka esat savu panācis. Bet, ja kļūst bāls un saka: “Visā mūžā neesmu dzirdējis (-usi) neko pretīgāku un  pazemojošāku”, – tad vislabākais būtu likt šo tehniku malā.

Sākumā maigi

Nepiedienīgi runāt var maigā un iedrošinošā veidā, vienkārši sakot savam mīļotajam, cik ļoti jums patīk viņa ķermenis, skūpsti, krūtis, muskuļi, dibentiņš – jebko, lai tikai vēl vairāk uzkurinātu jūsu kaislību. Tas lieliski iedarbojas, jo jūs iedrošināt un palielāt, veidojot intīmu vārdisku komunikāciju. Ja tā nav, jūs abi varat sajust atsvešināšanos un vienkārši noslēgties katrs savā izjūtu pasaulē.

Visjaunākie pētījumi apstiprina, ka 14% no aptaujātajiem uzskata, ka viņu partneri nav pietiekami emocionāli, kad tuvojas seksam.

Ejot tālāk

Nepiedienīgas sarunas var aiziet vēl tālāk, tad jūs abi sākat sacīt viens otram tādas lietas, kuras kādā citā situācijā varētu likties pilnīgi nepiemērotas. Visbiežāk tās ir saistītas ar tādiem vārdiem, kā: vāverīte”, izdrāzt”, krāniņš” u.tml., vai runām par mīlestības sēklu”, vai kaut ko tamlīdzīgu, kas vien ienāk prātā. Nepiedienīgi runājot, akts liekas vēl pikantāks un vēl vairāk uzbudina – tā mēs laužam tabu un izbaudām seksu bez jebkādiem aizliegumiem.

Dažiem cilvēkiem nepiedienīgas runas palīdz atslābināties un izjust apmierinājumu. Tas ir saistīts ne vien ar seksu, šādā veidā mācāmies pilnībā aizmirsties. Viens no iemesliem, kāpēc lielai daļai cilvēku rodas problēmas ar seksu, ir tas, ka viņiem ir grūti atbrīvoties pašiem no sevis. Nepiedienīgas sarunas var ļoti lielā mērā palīdzēt atbrīvoties no intelektuālajiem personības žņaugiem, dodot priekšroku fiziskajām īpašībām. Kā māca angļu sakāmvārds, pārmaiņas iedarbojas uz cilvēkiem tikpat labi, kā atpūta.

Fakti.
Solomonu salās tai vietā, lai kaut ko sacītu, sievietes saviem partneriem orgasma laikā kož. Jo vairāk koduma zīmju ir vīrietim, jo labāks mīļākais viņš ir.

Dabiskas nopūtas

Mīlēšanās laikā komunikācija visbiežāk notiek ne ar vārdiem. Tā drīzāk ir ķermeņa valoda: te pieskaramies, te saspiežam klēpī. Vai arī tās ir tikai skaņas, ko nevar nosaukt par vārdiem: vaidi, raudas, asaras, nopūtas un spiedzieni.

Visas šīs skaņas jūsu partnerim var nozīmēt neparasti daudz. Bet, ja jūsu mīļotajam izlaužas dziļš vaids, kad jūs esat viņam (viņai) tikko pieskāries, vai apmierinātības nopūta pēc orgasma, tas pats par sevi var nozīmēt to pašu, ko tūkstošiem vārdu, kas sniedz jums pašam vislielāko iespējamo baudu. Izjutīsiet īstu kaifu, kad sapratīsiet, ka jūsu mīļotais cilvēks lieliski pavada laiku.

Tiecoties uz pārmaiņām

Reizēm ar nopūtām vien nepietiek, sevišķi tad, ja vēlaties mainīt kādu seksuālu ieradumu vai izmēģināt kaut ko jaunu. Runāt par to, no kā jūs vēlētos atteikties vai ko mainīt, vajag ļoti uzmanīgi un nekādā gadījumā nedrīkst to darīt kritizējot. Sekss var būt tik jutīga cilvēka iztēles daļa, ka bez diplomātijas te neiztikt.

Ja neesat pārliecināti, ka tas, ko darāt, partnerim patīk, tad vienmēr ir vērts pajautāt. Ja tas ir saistīts ar kutekļa glāstīšanu vai rotaļāšanos ar dzimumlocekli, varat jautāt, piemēram, tā:

  • Vai tev ir patīkami?”
  • Vai es pareizi pieskaros tev?”
  • Pasaki man, kas tā ir par sajūtu?”
  • Vai tu gribi stiprāk, vai maigāk?”

Parādi un pasaki

Ne mazāk patīkami ir vienkārši paņemt sava partnera roku un uzlikt to uz tās viņa (viņas) ķermeņa daļas, kura jums interesē, sakot: kāpēc gan tu nevarētu man parādīt, kā tev tas patīk”. Sajūta, ka jūsu partneris seksuāli uzbudinās, var izraisīt neparasti erotiskas izjūtas.

Cita cilvēka ķermenis – tas ir noslēpums. Mēs zinām, ko mums ir patīkami sajust pašiem, bet ir neiespējami uzminēt, ko jūt otrs cilvēks.

Vislabākais veids uzzināt – tas ir parādīt un pasacīt.

 

Sarunas par seksu

·     Kā runāt par seksu

·     Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

·     Grūti runāt

·     Pirms seksa

·     Sarunas mīlēšanās laikā

·     Sarunas orgasma laikā

·     Sarunas pēc seksa

·     Sarunas seksa vietā