Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Salonā pie masieres – erotiskā spēle

Salonā pie masieres – erotiskā spēle

Spēles ar sarežģītiem scenārijiem prasa daudz laika un kārtīgu pieeju. Bet dažkārt gribās uzspēlēt pavisam kaut ko vieglu. Kaut ko, kas ieskauj fantāzijā.
Vai ir iespējams uzspēlēt tādu spēli?
Mierīgi!
Pati vieglākā erotiskā spēle ir “Salonā pie masieres”.
Viss, kas nepieciešams, Jums jau ir: guļamistaba, gulta, romantiskās gaismas vai dažas sveces, masāžas eļļa. Galvenais, lai istabā būtu silti.
Ja Jums ir vēlēšanās un laiks, varat jau iepriekš sagatavot zīda lakatiņu, pūkainus dūraiņus, gabaliņu pūkas. Papildus var vāzē rozi, aromātisko lampu ar ēteriskām eļļām uzbudinājuma veicināšanai, speciālu masāžas krēmu un lubrikantus no intīmpreču veikala. Bet tās visas ir tikai papildus lietiņas, bet vienmēr var iztikt ar standarta lietām, kas atrodamas mājās.

Lai spēle patiesa būtu, uzsāciet to jau no rīta ar telefona zvanu. Jo Jums noteikti ir jāpierakstās pie masieres. Jo interesantāks būs rīta dialogs pa telefonu, jo vairāk gaidīsiet vakaru. Ja ir iespēja, vakarā dodaties kopīgi vannā. Izbaudiet viens otra kompāniju, lai tā būtu Jūsu priekšspēle. Guliet siltā ūdenī, pievienojiet speciālos līdzekļus, lai padarītu ūdeni smaržīgu un putojošu. Siltais ūdens atslābinās ķermeni, noņems darba nogurumu un noskaņos masāžai. Ja Jūsu vecāki vai bērni nesapratīs šādas darbības, nu ko… Jums jāaprobežojas ar darbībām tikai vienā istabā.
Un tā. Jūsu guļamistaba – masāžas salons. Tumšs apgaismojums, klusa mūzika.
Masierei ir jābūt pilnībā gatavai: skaistās biksītēs un īsā halātā. Jāpalīdz “klientam” tikt vaļā no drēbēm, un jāpiedāvā nogulties gultā uz vēdera. Pat, ja nekad neesat masējusi, tas notiks intuitīvi. Vajag tikai glaudīt, glastīt ķermeni, spaidīt, mazliet iekniebt, protams, izmantojot masāžas eļļu. Glāstīt vajag tā, kā Jūs gribētu, lai Jūs glāsta. Svarīgi ir darīt visu pēc kārtas – maigām un sievišķīgām kustībām. Masējiet visu ķermeni – no galvas līdz kājām. Pieskarties varat ne tikai ar rokām, bet arī ar iepriekš sagatavotiem priekšmetiem, kā arī varat uzsēsties virsū un glāstīt ķermeni ar kailajām krūtīm. Pēc kādām 10 minūtēm apgrieziet “klientu” uz muguras, un sāciet atkal glāstīt. Lielu uzmanību pievērsiet gurnu iekšējai daļai, pēc tam krūtīm, un tikai pēc tam dzimumloceklim. Tai vietai izmantojiet speciālu lubrikantu, kas domāts dzimumorgāniem. Esiet īpaši maiga un uzmanīga, spēlējaties, viegli pakairiniet sēkliniekus, glāstiet locekli, bet līdzko sajutīsiet orgasma tuvošanos, apstājaties un nedaudz piebremzējat.
Atkārtojiet to vairākas reizes.
Patīkamas sajūtas dažiem izraisa papēža un kāju pirkstu masāža, kā arī maiga masāža zem sēkliniekiem.
Lai vīrietis no visām darbībām neiemigtu, bet uzbudinātos, ne brīdi nezaudējiet kontaktu ar ķermeni, un nepārtraukti, maigā balsī izsakiet komplimentus par viņa stiprajām rokām, patīkamo ādu un skaisto locekli.
Kāpēc tā ir spēle, nevis parasta priekšspēle pirms seksa?
Tāpēc ka, līdzko masāža beigusies, bet vēlēšanās būs milzīga, Jums jāpieceļas kājās un jāpasaka, ka laiks beidzies. Apsolu, ja būsiet patiesi centusies, viņš Jums metīsies virsū ar milzīgu iekāri.
Starpcitu, ja Jūsu attiecībās tas ir pieņemami, Jūs varat no viņa par masāžu paņemt simbolisku dāvanu – naudu, vai Jūsu erotiskās fantāzijas piepildīšanu.
One Response to “Salonā pie masieres – erotiskā spēle”

  1. tomijs Says:

    uu jā šitais labs!


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)