Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Runā par seksu

Runā par seksu

Nekad nevajag klusēt, slēpt savas vēlmes, neizrunāt tās dzimumakta laikā.

Vienmēr ļauties eksperimentiem, apgūt jaunas pozas, realizēt savas kvēlākās vēlēšanās, lai iegūtu maksimumu baudas.

Mēģiniet izrunāties ar savu mīļoto, necentieties neko slēpt. Jo vairāk atklāsiet to pēc kā alkst Jūsu ķermenis, jo lielāka iespēja iegūt maksimālu baudu, orgasma virsotni.

Ir zināms, ka kaislīga dzimumakta laikā, abiem partneriem rodas dažādas domas, kuras baidās atklāti izpaust neesot kaisles pārņemti. Jo mēdz būt tādi gadījumi, kad tieši atklātība jūtās, parāda cilvēku no viņa labākās puses. Jūs spēsiet būt labākais mīļākais?

Nekad neatteikties no palīdzības un citu ieteikumiem saistībā ar seksu. Jo iespējams tieši viņu ieteikums palīdzēs Jūsu problēmām. Jo katrs grib ticēt tam, ka tieši tā kā viņš izturas pret sievieti, neviens cits nespēs.

Pēc būtības, tā arī ir – glāsti, maigie skūpstu pieskārieni, uzbudinās, pat jebkuru „kluso peli”. Bet cik tālu drīkst iet? Jo iespējams pie glāstiem viss arī paliks. Nevajag baidīties, ļauties eksperimentiem.

Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, kad esat slims, jūs vērsāties pēc palīdzības pie daktera. Kad kaut kas salūzt mājās, saucat meistaru. Tad, kas par lietu, ja tiek skarta jūsu privātā dzīve? Kāpēc kautrējaties, rodas samulsums?

Vienmēr eksperimentējiet, ļaujiet vaļu savām seksuālajām fantāzijām. Pierādiet, ka esat lieliskākais, kaislīgākais un pats maigākais mīļākais.

Meitenēm arī ieteicams par to aizdomāties. Lieciet savam partnerim Jūs atcerēties. Veiksmi!
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)