Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Romantiski erotiskās spēles diviem

Romantiski erotiskās spēles diviem

Kad Jums prātā ienāk doma: “vai mūsu sekss nav kļuvis vienmuļš, rets vai (šausmas!) garlaicīgs”, nevajag šis domas dzīt prom. Labāk gan padomājiet, ko varētu izdarīt tādu neparastu, lai uzlabotu savu seksuālo dzīvi un šīs domas pazustu? Jūsu mīlestības vēsturē taču jābūt kādam spilgtam notikumam,  maigām, patīkamām atmiņām. Tad padariet ko jaunu, kas ļaus Jūsu mīlestībai kļūt vēl kaislīgākai. Piemērām, iesaistiet savā dzīvē un seksā mazliet spēles.

“Dāvana”

Gadā ir daudz dažādu svētku, tajos mēdzam dāvināt un saņemt dāvanas. Parasti īpaši mīļiem cilvēkiem nav būtiski ko uzdāvināja, bet gan kā. Tādēļ, līdzko tuvojas kādi svētki, apdomājiet dāvanu. Piemēram: Jūsu mīļotajai ir dzimšanas diena, Jūs sagatavojat dāvanu, bet nedodiet uzreiz, paslēpiet. No rīta redzamā vietā atstājiet kartiņu ar apsveikumu, uz darbu nosūtiet ziedus, dažas romantiskas īsziņas, un, kad viņa pārrodas mājās, sakiet ka viņu gaida pārsteigums, tik aizmirsāt, kur nolikāt, bet ir norādes pēc kurām var atrast. Izvietojiet lapiņas ar patīkamiem uzdevumiem pa visu māju. Tie var būt jebkādi, protams, saistīti ar erotiku, sākot no kaislīgiem skūpstiem, līdz pat lūgumam visu novilkt līdz apakšveļai. Izdomājiet vieglus uzdevumus – ātri izpildāmus un patīkamus, beidziet to izpildi guļamistabā, kur zem spilvena slēpjas dāvana.
“Izmeklētājs”

Erotiskā spēle “Izmeklētājs” ir viegla un ļoti seksīga. Uz sava ķermeņa ir jānoslēpj viens vai vairāki priekšmeti, vislabāk, ja tie būtu mazi līmējami kristāliņi vai bildītes uz kermeņa. Paslēpt vajag grūti pieejamās vietās. Starp kāju pirkstiem, zem matiem pakausī, gurnu iekšpusē, utt. Tad apģērbties un lai nu mīļotais meklē kādu īpašu priekšmetu. Meklēšanu noteikti vajag apgrūtināt ar tumšu gaismu, bet izmeklētāju pakaitināt nepārtraukti uzdot jautājumus, un uz tiem atbildēt: “Šeit vajag meklēt zemāk!  Bet iespējams man tas ir paslēpts citur? Varbūt tas, ko meklē nav uz manis, bet gan manī?” Lai kautrējas, mulst un meklē, glauda un izpēta Jūsu skaistā ķermeņa katru milimetru. Cik viņš būs pārsteigts ieraugot Jūsu mazo “tetovējumu” uz dibena.

“Taimeris”

Ikdienas steigā mēs tā nogurstam, un pat, ja atlicinam laiku seksam, tad darbdienās tas ir ne ilgāk kā pusstundu, dažreiz pat mazāk. Seksu var uzlabot ar diezgan vieglu spēli “taimeris”. Uzlieciet modinātāju uz kādu noteiktu laiku, uz 20 minūtēm. Visā šajā laikā viens otru varat tikai glāstīt. Līdzko laiks būs iztecējis, Jūs varēsiet pāriet pie daudz aktīvākām un dziļākām kustībām. Bet līdz tam – nē, nē. Nākamreiz palieliniet priekšspēles laiku un Jūs pamanīsiet kā jau otrajā reizē sajūtas no seksa ievērojami uzlabosies. Tas vairs nebūs “sekss starp diviem nogurušiem cilvēkiem, bet gan kas vairāk”

Kā arī lasiet romantiski erotiskās spēles diviem, otro daļu.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)