Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Romantiski erotiskās spēles diviem. 2. daļa

Romantiski erotiskās spēles diviem. 2. daļa

Mēs jau rakstījām par to, kā erotiskās spēles padara daudzveidīgu un uzlabo pāru seksuālo dzīvi. Bet ir arī tādas spēles, kas palīdz labāk un dziļāk uzzināt savu partneri, iemācīties sadzirdēt un ieklausīties vienam otrā, izprast vienam otru intīmā līmenī, atklāties vienam otram. Tur var palīdzēt šādas spēles:

Slēptā vēlēšanās”

Parasti mums ir vieglāk uzrakstīt par savām vēlmēm, nekā tās izteikt skaļi. Bet ir patīkami, ja vēlēšanās piepildās. Šai spēlei Jums būs nepieciešamas vienādas spēļu kārtis, galvenais, lai “melno” un “sarkano” kāršu skaits būtu vienāds.

“Melnās” kārtis – vīriešu, “sarkanās” – sieviešu. Katrs no Jums piešķir katrai kārtij noteiktu vēlēšanos. Var uzrakstīt uzreiz uz kārts, var atsevišķi uz lapiņas. Vēlēšanās var būt dažādas, bet, protams, piepildāmas un vairāk paredzētas priekšspēlei. Skūpsti, pieskārieni, glāsti – viss, ko vēlaties.

Pēc tam kārtis tiek samaisītas un tiek saliktas ar rakstu uz augšu. Ņemiet kārtis pēc kārtas no augšas, vai izvelciet no kāršu komplekta vidus. Ja tā ir Jūsu kārts, tad izlaidiet gājienu, bet, ja vīrietis izvelk “sarkano” kārti, tad izpilda to vēlēšanos, kas ir uz kārts un otrādi. Uzvar tas, kurš izpildīs lielāko daļu partnera vēlēšanās. Par galveno balvu sarunājat jau iepriekš – kaut vai striptīzs. Ja partneris atsakās izpildīt vēlēšanos, viņam ir jāpaskaidro savs lēmums. Spēles galvenais uzdevums nav atklāt un piepildīt vēlēšanās, un, protams, ne arī tas, lai padarītu priekšspēli interesantāku, bet gan, lai iepazītu viens otru tuvāk tieši seksuāli. Atklāties un nekautrēties runāt par seksu, saviem sapņiem, par seksuāliem aizliegumiem, utt!

Nolasi manas domas”

Šī spēle ir ar dziļu domu, tā māca sajust un saprast vienam otru, izprast slēptākās fantāzijas, saprast pa vienai domai, tikai pēc mājiena, rīcības pareizības. Lai spēlētu šo spēli, Jums ir nepieciešami apstākļi, kur neviens netraucēs. Romantisks apgaismojums, pilnībā izģērbties, un nostājaties vienam otram pretī uz gultas. Visas spēles garumā Jums ir jāklusē. Pēc kārtas vēlaties vēlēšanos un skataties viens otram acīs, iedomājoties, ko Jūs gribat, lai Jūsu partneris izdara. Noskūpsta Jūsu roku pirkstus, ar nadziņiem paskrāpē muguru, maigi glāsta Jūsu krūtis, viņa priekšā masturbēt, utt. Otrs sāk izpildīt vēlēšanos, ja kļūdās, tad jāpalīdz ar mīmiku, ar skatienu paskaidrot, ko viņš dara ne tā vai pretēji – likt noprast, ka ir uzminējis. Ja partneris atmin vēlēšanos, tad var mainīties lomām. Ja nē, tad mēģina no jauna. Galvenais atcerieties, šajā spēlē nav uzvarētāju, spēle ir radīta tieši Jums. Jāiemācās atslābināties un sajust vienam otru, tikt vaļā no seksuālā egoisma un saprast, ka Jūsu mīļotajam cilvēkam arī ir vēlēšanās.

Aklais”

Šī spēle pilnībā ir balstīta uz partnera uzticību. Tāpēc ir jāsadala lomas, viens būs aktīvais, otrs pasīvais spēles dalībnieks. Spēles mērķis ir spēt pārslēgties no redzes uz izjūtām. Spēle pastiprina cilvēka ķermeņa jūtīgumu. Spēles pasīvajam dalībniekam vajag aizsiet acis un sākt lēnām viņu izģērbt, skūpstīt katru ķermeņa apgabalu, glāstīt. Viņš maksimāli var izpaust savas izjūtas ar skaņu (vaidu, stenēšanas) palīdzību. Arī aktīvajam spēles dalībniekam jāizģērbjas, un pēc tam, kad būsiet izģērbušies, pasīvo spēles dalībnieku jānogulda uz gultas, grīdas vai galda. Aktīvajam “aklais” ir jāglāsta lēni un maigi. Var pieskarties ne tikai ar rokām, bet arī ar zīdu, kažoku, ledu. Galvenais mainīt izmantojamos priekšmetus un pielietošanas intensitāti, bet otram partnerim nekustēties. Kad šī saldā mocīšana kļūst neizturama, nodarbojaties ar seksu, bet nākamajā reizē mainieties vietām! 😉
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)