Xblog – Viss par seksu » Prezervatīvi un alkohols

Prezervatīvi un alkohols

Ir viena lieta, kura bieži traucē cilvēkiem seksa laikā lietot prezervatīvus – tas ir alkohols.

Daudzi cilvēki, kuri parasti lieto prezervatīvus vai patiešām gribētu tos lietot, saka, ka visbiežāk nedara to tieši tad, kad atrodas alkohola reibumā vai narkotisko vielu ietekmē.

Fakts, ka prezervatīvi visbiežāk netiek lietoti alkohola reibumā, kļuva zināms, pētot, kādos apstākļos notiek inficēšanās ar HIV. Tomēr saikne starp piedzeršanos un seksu ir zināma jau kopš seniem laikiem.

Alkohols un narkotikas bieži ir saistīti ar seksu, daļēji tāpēc, ka tie nereti tiek lietoti randiņa sākumā. Iepazīties, bet reizēm vienkārši nocopēt” kādu kaut vai uz vienu nakti, cilvēki visbiežāk iet uz turieni, kur var iedzert vai dabūt narkotikas, piemēram, uz ballītēm, restorāniem vai klubiem. Tāpēc nav brīnums, ka šīs divas lietas iet plecu pie pleca.

Tomēr alkohola ietekmes uz smadzenēm dēļ sekss var likt jums vilties. Neveiksmīga erekcija, sabojājies noskaņojums, nelaikā uznācis miegs, galu galā fakts, ka kritāt kāda apkampienos, kaut arī patiesībā to negribējāt, vēlāk radīs tikai vēl lielāku sarūgtinājumu. Vēl jo vairāk, ja darījāt to bez prezervatīva.

Alkohols patiešām ļauj justies seksuāli aktīvākam. Iedzēruši jūs atslābināties, jums ir vieglāk komunicēt, mazāk kautrējaties sarunāties ar jums pievilcīgiem cilvēkiem. Tomēr dzīru beigās alkohols nekādā ziņā nepalielina jūsu iespējas zem segas. Bez tam, reibinošie dzērieni diez kā nepalīdz izvēlēties, ar ko jūs to darīsiet, un pievērst uzmanību tam, ko darāt.

Saprotu, ka tas izklausās nožēlojami, tomēr es vienkārši nedomāju par prezervatīviem, kad esmu piedzērusies.
23 g.v. meitene

Reizēm tev vienkārši nav līdzi “Durex”, vai tu esi pārāk daudz izdzēris. Tad galvā griežas tikai viena doma: “Man ir pati labākā iespēja pamīlēties. Ja es neizmantošu to tagad un šeit pat, tad es to pilnīgi pazaudēšu”. Tāpēc arī tu meties tajā pa kaklu pa galvu. Es gribu pateikt, ka ir grūti noturēties, kad rodas iespēja.
23 g.v. puisis

Prezervatīvi un to vēsture

·     Prezervatīvu pārbaudes un standarti

·     Kā uzvilkt prezervatīvu

·     Kā vīrieši atrunājas

·     Prezervatīvi un alkohols