Xblog – Viss par seksu » Pirms seksa

Pirms seksa

Sarunāties par seksu ar nākamo mīļāko, kamēr jūs vēl neesat bijuši tuvi, var būt ārkārtīgi grūti. Mums vienkārši gribētos, lai tas notiktu bez jebkādām sarunām, jo neesam pārliecināti par partnera jūtām pret mums.

Pārāk daudz – pārāk ātri

Liela nozīme šeit ir mērenībai. Ir briesmīgi, ka tad, ja izrādīsieties pārlieku bezkaunīgs vai tāds, kurš saka visu acīs, vai arī pārāk enerģisks, otra persona šausmināsies par to un atstās jūs. Aizsteidzoties notikumiem priekšā, jūs riskējat zaudēt savas iespējas.

Sēdēdama uz žoga, viņa vienkārši pateica: Vai tu negribētu šonakt ar mani pamīlēties kā traks?” Viņa dzina jokus, kaut gan patiesībā to gribēja. Arī es teicu viņai līdzīgas lietas. Vajag padarīt visu par joku, jo nevari taču ņemt un pateikt: Nu, nopietni, vai tu gribi šonakt ar mani mīlēties?” Bet, kad padari to visu par joku, tad viss beidzas labi, kaut arī nedaudz izbalē; galu galā tas ir šausmīgi neērti.
19 g. v. puisis

Tas izklausās diezgan rupji, tomēr, ja notikumi attīstās pārāk ātri, es saku: Oho, kļūst karsti – vai mēs nevarētu atvilkt elpu?” Tādā veidā iegūstu iespēju atgūt līdzsvaru. Visbiežāk tas nozīmē: tu mazliet pāršāvi pār strīpu.
20 g. v. puisis

Ja nav saskarsmes – nav kontroles

Nenosaucot vārdā to, kas notiek, rodas draudi, ka situācija kļūs nekontrolējama. Ienirstot seksuālā piedzīvojumā, kuru neesat pārrunājuši, jūs vienmēr riskējat, ka, nelietojot prezervatīvu, sekss būs nedrošs, bez tam, varat tikt pamudināts vai piespiests darīt to, ko patiešām negribat.

Visas manas draudzenes jau pārgulēja ar kādu, tikai es nē. Tāpēc to gaidīja arī no manis. Es negribēju, tomēr jutu, ka izskatīšos muļķīgi, ja pateikšu nē”, jo zināju, ka visas manas draudzenes to jau ir izmēģinājušas.
18 g. v. meitene

Kad ir aiziets par tālu

Pārāk daudzi cilvēki samulst, kad saprot, ka ir pārāk kautrīgi, lai pateiktu nē” vai pieprasītu drošu seksu. Viņi jūtas atbildīgi par to, ka ir aizgājuši tik tālu, iepriekš neko nepateikuši.

Tas bija burvīgi. Es turēju savā saujā viņa “gailīti”, tas bija ciets kā dēlis, es jutu, kā tas pulsē. Paskatījos viņam acīs un pateicu: “Zini, ir tikai divas lietas pasaulē, kuras es vēlos tieši tagad – tavu “rīku” dziļi sevī… un tavu “rīku” ar prezervatīvu”. Man nebija nācies redzēt nevienu, kas uzvilktu to tik ātri.
27 g. v. meitene

Kontrole

Vislabākais, ko var izdarīt – tas ir kontrolēt situāciju, lai tā nesāktu līdzināties sniega pikai, kas laižas lejup no kalna, augot arvien lielāka tādā ātrumā, kuru kontrolē tikai viņa viena pati. Tādā veidā izvairīsieties no pārpratumiem, neviena jūtas nebūs aizvainotas, un, pats svarīgākais, jūs nedarīsiet neko tādu, ko vēlāk nāksies nožēlot.

Acumirkļa burvīgums

Cilvēki sūdzas, ka, runājoties par seksu pirms dzimumakta, pazūd acumirkļa burvīgums un spontānums. Nelaime ir tāda, ka spontānums pārāk bieži beidzas ar nevēlamu grūtniecību, sarūgtinājumu un seksuāli transmisīvām slimībām.

Tieša saruna var būt seksuāla

Saunām par seksu pirms tā sākuma nav obligāti jābūt biedējošām vai garlaicīgām, tās var būt neparasti seksuālas.

Ja gribat runāt par seksu pirms tā uzsākšanas:

  • esiet atklāts
  • runājiet skaidri
  • nekautrējieties
  • nelietojiet medicīniskus terminus
  • nejūtieties samulsis

sakiet tā: Es negribu tikai darīt to. Vispirms es gribu par to parunāties” vai Es nevaru atslābināties, ja esmu gultā ar klusējošu svešinieku”, vai Parunā ar mani – tas mani uzbudina”, vai Visseksuālākā lieta, ko vari darīt ar savām lūpām, ir sarunāties ar mani”.

 

Sarunas par seksu

·     Kā runāt par seksu

·     Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

·     Grūti runāt

·     Pirms seksa

·     Sarunas mīlēšanās laikā

·     Sarunas orgasma laikā

·     Sarunas pēc seksa

·     Sarunas seksa vietā