Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Palyboy zaķis – erotiskā spēle

Palyboy zaķis – erotiskā spēle

Spēlēt erotiskās spēles ir jautri un patīkami, bet daži uz to neparakstās, jo uzskata, ka ir muļķīgi izdomāt scenārijus, grūti atrast piemērotus tērpus… Iemeslu var būt daudz, bet tie ir vieni no galvenajiem. Tādēļ vēlos Jums piedāvāt pavisam vienkārši realizējamu, bet ļoti kaislīgu spēli ar Playboy zaķi.
Šonakt Jums nāksies kļūt par seksapīla un iekāres objektu vienā no galvenajiem vīriešu žurnāliem – Playboy, bet Jūsu mīļotajam ir jāuzņemās fotogrāfa loma.

Atribūti:
Fotoaparāts(vēlams pēc iespējas labākā kavalitātē).
Kostīms Jums: austiņas, var nopirkt jebkurā rotaļu veikalā, un pūkaina ļipa, piestiprināta pie skaistiem stringiem. Var arī nopirkt kostīmu intīmpreču veikalā, vēl kopējam izskatam pievienot ķēdīti ar playboy zaķa kuloniņu vai tetovējumu zaķa veidolā uz gurna. Augšpusē labak vispār neko nevilkt, bet, ja kautrējaties, noderēs īss rozā peņuārs, vai skaista, rozā boa.

Ārējās dekorācijas:
Atlasa pārsegs, spilveni, kažoks un paklājs…izvēlaties paši, kur vēlaties fotogrāfēties, kaut vannasistabā. Piestrādājiet pie gaismas spilgtuma, padariet to piezamētāku, noklājot to ar plānu puķainu audumu vai papīru.
Ieslēdziet mūziku, atveriet pudeli rozā vīna un uzsāciet fotosesiju. Kā notiek fotosesija “Akts”, Jūs varat izlasīt šajā rakstā.
Ja Jums gribās pēc iespējas seksīgāk –  sagatavojaties: pārdomājiet pozas, kādās labāk gribat stāvēt, varat pašķirstīt Playboy žurnālus un atstāt attiecīgajās vietās lapas vaļā.
Fotogrāfējaties, mainiet pozas, esiet jautra, seksīga, jo Jūsu uzdevums ir savaldzināt fotogrāfu. Dzeriet vīnu – uzpiliniet pāris pilienus uz kailajām krūtīm. Pierunājiet fotogrāfu Jūs nobildēt neķītrā pozā. Pēc pāris stundām Jūsu fotosesija beigsies ar kailsīgu seksu, bet par piemiņu paliks vairums skaistu erotisku bilžu.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)