Xblog – Viss par seksu » Palīdzība sakarā ar seksuālām problēmām

Palīdzība sakarā ar seksuālām problēmām

Ja jums ir seksuālas problēmas, par kurām vēlaties konsultēties ar profesionāli, vērsieties pie sava ārsta un palūdziet norīkojumu pie seksologa. Vai arī jūs varat aiziet uz Ģimenes plānošanas centru un palūgt atrast piemērotu speciālistu.

Seksuālām problēmām cilvēki parasti piešķir vismazāko vērību un netiecas tās apspriest reizēm pat visu mūžu, jo viņi kautrējas, tā kā sekss joprojām ir tabu. Tomēr, kā tas notiek ar daudzām dzīves problēmām, tā ir arī ar seksu: jo ilgāk jūs visu atliekat un jo vairāk slēpjat, jo sliktāk jums pašiem.

Būt atklātam pašam pret sevi, ja kaut kas nav tā, kā vajag, ir svarīgs pirmais solis. Būt atklātam pret savu partneri ir ne mazāk svarīgi, ja vien tas ietekmē arī viņu. Pacensties iegūt pēc iespējas vairāk informācijas ir pareizais solis. Ir daudz grāmatu par šo cilvēka dzīves jomu. Galu galā, ja situācija neuzlabojas, varbūt pieredzējis speciālists dos jums piemērotu padomu.

Nekad mūžā es nebiju tik ļoti apmulsis, kā, ejot pie seksologa. Tomēr, kā izrādījās, tas bija vislabākais lēmums manā mūžā. Es domāju, ka mana sieva piekrīt šim viedoklim.
25 g. v. puisis

Seksuālās problēmas

·     Bieži sastopamās seksuālās problēmas

·     Sieviešu problēmas

·     Vīriešu problēmas

·     Problēma, kura nav problēma

·     Palīdzība sakarā ar seksuālām problēmām