Xblog – Viss par seksu » Orālais sekss

Orālais sekss

Mīlnieku pārīšiem patīk orālais sekss, jo tas ir veids, kā izteikt spēcīgu tieksmi un iekāri. Tādējādi viņi dažādo viens otram sniedzamo baudu, bet viņu sekss kļūst eksotiskāks un drosmīgāks.

Orālais sekss burtiski nozīmē “sekss ar muti”. Eksistē divas galvenās tā formas: orālais sekss vīrieša stimulēšanai un orālais sekss  sievietes stimulēšanai. Izskats, darot vienu un otru, būtībā gandrīz nemaz neatšķiras.

Vai zināt vissliktāko lietu, kas saistīta ar orālo seksu? Tas ir izskats.
Morīns Lipmans [
Maureen Lipman]

Pūšanas darbs

Orālā seksa, kad tiek stimulēts vīrietis, latīniskais nosaukums ir – felatio, tomēr visbiežāk tas tiek saukts par “pūšanas darbu”.

Tā laikā dzimumloceklis tiek laizīts, sūkāts, saspiests un viegli kodīts. Tas viss var būti neparasti patīkami dzimumlocekļa īpašniekam. Sūkāšanu var turpināt līdz pat orgasmam un ejakulācijai vai arī tā var būti tikai daļa no seksuālajiem priekiem, ko var turpināt arī kādā citā veidā, piemēram, ar vaginālo seksu vai masturbāciju.

Fakti.
“Soixante neuf” jeb “Poza-69” ir žargona apzīmējumi abpusējam orālajam seksam, jo, līdzīgi kā skaitļa 69 figūrā, laizot un sūkājot viens otru, mīlnieki guļ viens otram kājgalā.

Slīdēšana uz leju

Orālais sekss, uzbudinot sievieti, jeb “slīdēšana uz leju” ir labi zināma ar nosaukumu: kunilings. Tas nozīmē orālu maksts un kutekļa stimulāciju ar muti, lūpām vai ar mēli. Tieši tāpat kā dzimumloceklis, kuteklis jutīgi reaģē uz silto un mitro kontaktu ar mīļotās personas muti, un daudzas sievietes uzskata, ka tas ir brīnišķīgs veids, kā sasniegt orgasmu vai vienkārši seksuāli uzbudināties.

Orālais sekss var būt visa mīlēšanās vai tikai epizodiska tās daļa.

Dažiem cilvēkiem patīk sajust savu mīļoto lūpas un mēli ap savu anālo atveri. Tas ir trešais orālā seksa veids, ko sauc par anilingu.

Prieki ar mazāku risku

Bez tā, ka orālais sekss sniedz īpašu baudu, tā papildu priekšrocība ir tā, ka, mīloties šādā veidā, jums neiestāsies grūtniecība, jo spermatozoīdi nenokļūst makstī. Diemžēl tas nenozīmē, ka orālā seksa laikā jūs nevarat inficēties seksuāli transmisīvajām slimībām.

Ar lielāko daļu slimību, kuras varat dabūt nedroša vaginālā seksa laikā, var inficēties arī orālā seksa laikā. HIV var pārnēsāt ar menstruālajām asinīm, asiņojošām smaganām vai tad, ja ir sīkas brūcītes mutē vai uz ģenitālijām.

Veicot pūšanas darbu ar prezervatīvu, samazinās infekcijas risks. Bet tad, kad tika izgudroti aromatizēti prezervatīvi, kļuva iespējams arī lieliski apvienot seksu un patīkamu garšu.

Kunilinga laikā maksti un kutekli var nosegt ar plāniem lateksa gumijas (no tādas tiek izgatavoti arī prezervatīvi) kvadrātiņiem, kurus stomatologi izmanto mutes operācijas laikā. Ja nevarat tādus dabūt, bet gribat nodarboties ar drošu kunilingu, pārgrieziet prezervatīva sānu un izklājiet to tā, lai varētu nosegt to vietiņu, kuru vēlaties laizīt un sūkāt.

Anilings ir vislielākais risks īsā laikā inficēties, visbiežāk tāpēc, ka ap šo ķermeņa daļu sakrājas visvairāk baktēriju. Tāpēc rīkojieties tā, kā mes ieteicām kunilinga gadījumā.

Dot nav sliktāk, kā ņemt

Orālais sekss – ļoti intensīvs seksa veids. Jūsu seja vārda tiešā nozīmē nogrimst viserogēnākajā mīļotā cilvēka ķermeņa daļā. Viss, ko jūs varat redzēt, saost un sajust, ir dzimumorgāni. Tā ir spēcīga un reibinoša sajūta.

Tas nav piemērots ikvienam

Dažiem cilvēkiem nepatīk, ja viņu sekss kļūst pārāk intīms vai pārāk atklāts. Tomēr dažus cilvēkus orālā seksa sasprindzinājums vai pat garša un smarža var neparasti uzbudināt.

Bauda, sniedzot baudu

Sajust baudu var arī tad, kad sniedzat to citam. Orālā veidā stimulējamam partnerim ir milzīga fiziska bauda, tātad eksistē arī otrs šī seksa veida aspekts – sapratne, ka esi padarījis mīļoto cilvēku laimīgu. Sniegt otram baudu – tā jau arī ir atlīdzība.

Seksuālas smaržas

Daudzi cilvēki baidās, ka mīļotos atstums ģenitāliju smarža – viņi kautrējas un neļauj saviem mīļotajiem sūkāt un laizīt. Tomēr visbiežāk tieši dzimumorgānu smarža ir vispatīkamākā un visuzbudinošākā. Tāpēc nevajag bez mēra liet uz saviem “rīkiem” dezodorantus vai smaržas. Protams, labāk ir būt tīram un nomazgātam, tomēr, ja piegrūdīsiet savam mīļotajam pilnu muti ar dezodorantu, varat atbaidīt viņu daudz vairāk nekā ar savu dabisko seksuālo smaržu.

 

Sekss

·     Vaginālais sekss

·     Orālais sekss

·     Anālais sekss

·     Fetišs