Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Mūzika seksam

Mūzika seksam

Sekss mūzikas pavadījumā noteikti ieviesīs citu noskaņu. Ja mūzika Jūs nesatrauc un nenovērš uzmanību, tad noteikti izvēlaties sev piemērotu mūziku, kuras pavadībā piepildīt savas kaisles un maiguma pārpildītās naktis.
Lai labāk noskaņotos, Jums būs nepieciešama “Jūsu dziesma”. Bet pēc tam izvēlaties maigas, melodiskas, emociju raisošas kompozīcijas, kas neliks vilties. Kaut nenoliegšu, ka sekss Metallica un Rammstein pavadībā ir ļoti kaislīgs, tomēr nevajag riskēt, ja Jūsu gaumes nesakrīt 100%.
Nu tad kādas dziesmas varētu likt Jūsu ķermenim notrīsēt, elpošanu padarīt smagāku, rosinot vēlmi pacelties mākoņos?

1. “Enigma” – netraucē, nenovērš uzmanību, rada burvīgu fonu un saglabā ritmu. Var izvēlēties gandrīz jebkuru kompozīciju un atskaņot neskaitāmas reizes.
2. “Era” – mistiska un noslēpumaina mūzika. Labi iet kopā ar svecēm un kaislīgu seksu uz atlasa pārvalkiem. Svinīgie bungu motīvi pakāpeniski paātrina tempu. Uzsākot nakti ar maigu seksu, Jūs ejat uz to, lai beigtu kaislīgi, ar sviedru lāsītēm noklātu ķermeni.
3. “Mylene Farmer” – romantiski liriskas kompozīcijas mīlestības valodā. Pārpildītas ar erotiku, uzbudina un ievelk tajā, apsolot mīlestību visai naktij.
4. “Madonna” – albumi Erotic, Vogue un kompozīcija Justify My Love ir radītas mežonīgām gultas cīņām, starp kaislīgiem mīlniekiem. Šīm dziesmām papildus var izspēlēt scenārijus, jo daudzi no tiem ir ekscentriski seksīgi.


5. “Joe Cocker” – uzliec You Can Leave Your Hat On un Jums uzreiz radīsies vēlme uzdejot striptīzu. Bet ar ko beidzas striptīzs? Lielisku seksu.
Varbūt Jums ir kāda mīļākā dziesma, pie kuras sekss kļūst neaizmirstams? Uzrakstiet mums par to.
One Response to “Mūzika seksam”

  1. Madonnanew album Says:

    Madonna on Youtube…

    Madonna is known for exploring religious symbolism and sexual themes in her art. This drew critisc from the Vatican throughout the 1980s. In 1992, she started an entertainment group, Maverick, which published a book of erotic pictures called Sex….


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)