Xblog – Viss par seksu » Masturbācija

Masturbācija

Īsa vēsture

Vēsturiski izveidojās tā, ka par masturbāciju publiski tika dotas sliktas atsauksmes. Jau kopš Vecās Derības laikiem masturbācija jeb “Onana grēks” bija zināms kā neparasti riskants laika pavadīšanas veids vīrietim un vēl jo vairāk sievietei. Vispār jau tāda darbība kā “sēklas izliešana zemē”, pamatojoties uz Bībeli, var izsaukt mūžīgu lāstu.

Varētu likties, ka Bībeles laikos cilvēki visvairāk dusmojās par to, ja vīrietis, īsu brīdi izmantojis savu dūrīti, izniekoja savu nenovērtējamo un svēto sēklu.

Jeb vai jūs nezināt, ka netaisnie neiemantos Dieva valstību? Nepievilieties! Ne netiklie, ne elku kalpi, ne laulības pārkāpēji, ne kārumnieki, ne vīriešu apgānītāji…
1. Korintiešiem 6, 9

Katrs spermijus ir svēts, Katrs spermijus ir lielisks. Ja tikai spermijus ir zaudēts, Tas Kungs tūlīt sadusmosies.
Monthy Python  Dzīves jēga”, 1982

Dzen ārprātā

Vēlāk pat ārsti un psihiatri nolēma, ka masturbācija var tiešā veidā ietekmēt cilvēka, kurš masturbē, smadzenēm. Tāpēc taču viņi ir spiesti likvidēt varenu sviestmaižu kaudzi, tādā veidā saīsinādami dzīres un no pašiem pamatiem graudami stingro sabiedrības struktūru.

Ne mēris, ne karš, ne bakas, ne kāds cits līdzīgs ļaunums nav atstājis uz cilvēci tik postošu ietekmi, kā paradums masturbēt: tas grauj civilizētās sabiedrības pamatus.
J
aunorleānas medicīnas un ķirurģijas žurnāls, 1850

Dīvaini ārstēšanas veidi

Tika uzskatīts, ka visi tie nepaklausīgie puikas, kuri staipa savus krāniņus, ir tik liela problēma, ka Viktorijas laiku cilvēki izdomāja nežēlīgas un mokošas metodes, lai to izbeigtu. Viens no “ārstēšanas” veidiem bija aprakstīts 1900. gada medicīnas žurnālā. Ar divām lielām aizsargājošām adatām vajag caurdurt noziedznieka priekšādiņu, pavelkot to dzimumlocekļa saknes virzienā, un atstāt tā uz trijām nedēļām. Tāpēc erekcija kļūst bezgala sāpīga, bet masturbācija – pilnīgi neiespējama.

Tev nebūs masturbēt ne ar roku, ne ar kāju.
Talmuds

Katrs to dara

Pēdējos gadu desmitos šādu “noziedznieku” vajāšanu ir kļuvis krietni mazāk, un tagad masturbācija vairs netiek uzlūkota ar baiļu pilnām acīm, kā tas bija agrāk. Vispār eksperti vairs neuzskata, ka tas ir nepiedienīgi, slikti vai dzen ārprātā. Itin laba ziņa bija septiņdesmito gadu seksa pētījumu atskaite, kura apgalvo, ka aptuveni 98% vīriešu regulāri masturbē un to pašu dara 82% sieviešu.

Neesmu pārāk stingrs, tas taču ir tas pats, kas sekss ar to, kuru tu mīli.
Vudijs Alens
Enija Hola” [Woody Allen, Annie Hall]

Slepenībā mēs visi masturbējam… Ja mēs būtu atklāti, tad uzzinātu, ka visi esam vienādi zem galda… Es masturbēju, es zinu dūrītes baudas. Kāpēc mēs nevarētu būt atklāti?
Bens Eltons [
Ben Elton]

Kas tā masturbācija?

Masturbāciju bija pierasts saprast kā nepiedienīgu mazu zēnu uzvedību. Slaveni doktori apgalvoja, ka tā rezultātā apreibst apziņa un uz plaukstām sāk augt apmatojums. Tagad lielākā daļa no viņiem savu dziesmu ir mainījuši un uzskata, ka masturbācija var būt noderīga.

Masturbācija – tā ir darbība, ar kuru pats sev sagādā baudu, parasti ar roku – tomēr tas nav obligāti. Parasti cilvēks masturbē viens pats savā nodabā – bet arī tas nav obligāti.

Abpusēja masturbācija ir tāda, kad mīlnieki liek viens otram “beigt”, vienīgi masturbējot. Tā var būt arī masturbācija mīļotā cilvēka acu priekšā, lai pēdējo uzbudinātu. Viņš var nedarīt neko, tikai sēdēt un skatīties. Tomēr tehniski tā ir tā pati abpusējā masturbācija.

Zēnu masturbācija

Lielākā daļa zēnu iemācās masturbēt agrīnajos pusaudža gados. Bieži vien viņus pamāca draugi. Reizēm jaunekļi, seksuāli eksperimentēdami, var praktizēt abpusēju viendzimuma masturbāciju.

Fakti.
Vīrietis var sasniegt orgasmu ātrāk, nekā vienas minūtes laikā, savlaicīgi apstādamies un atkal sākdams no jauna, var ļaut šim procesam turpināties ilgas stundas. Tomēr vidēji vīriešu masturbācijas ilgums ir divas-piecas minūtes.

Sievietes un masturbācija

Masturbācija joprojām ir zināms tabu sievietēm. Gandrīz vai katrs vīrietis masturbē, bet daudzas sievietes to nedara. Varbūt viņām to nevajag un viņas ir noskaņotas paļauties uz seksu, nevis uz pašrocīgu stimulāciju. Tajā pašā laikā citas joprojām domā, ka tas ir slikti vai pat zināmā mērā nepiedienīgi.

Nezinu, kāpēc es nekad neesmu to darījusi. Nekad negribēju. Man patīk sekss. Bet man nepatīk pašai sevi aiztikt. Es vienkārši jūtos muļķīgi.
23 g. v. meitene

Kā to darīt

Lielākā daļa sieviešu masturbē ar pirkstiem, aiztiekot un glāstot savu kutekli un zonu ap to.

  • Dažām sievietēm patīk izmantot lubrikantu, lai pastiprinātu izjūtas;
  • dažām ir nosliece darīt to nevis ar rokām, bet gan, berzējoties gar mīkstu spilvenu vai palagu;
  • dažas ļoti spēcīgi stimulē dušas straume, kas pavērsta pret kutekli un ģenitālijām;
  • dažām patīk sākt, pilnīgi ignorējot kutekli un masējot tiktai kaunuma zonu, neaizskarot vissvarīgāko vietu tikmēr, kamēr  nav pienācis pats svarīgākais brīdis.

Veiksmīga masturbācija ir saistīta ar eksperimentēšanu un iztēli. Tam vajadzētu jūs pilnīgi atslābināt. Masturbējot nav obligāti izmantot citu cilvēku padomus un viņu izmantotos veidus. Lai tā būtu, ir pašai sevi jāpēta un jāatklāj.

Reizēm es daru to četras vai piecas reizes nedēļā. Reizēm veselu mūžību to nedaru. Bez īpašiem iemesliem, vienkārši es nejūtu vēlēšanos un nedomāju par to.
24 g. v. meitene

Vizuāla uzbudināšanās

Katrā žurnālu kioskā vismaz viens plaukts ir piebāzts ar tādiem žurnāliem, kurus daži vīrieši mēdz skatīties masturbēdami. Liekas, ka daži vīrieši viegli uzbudinās, pārlapojot kailu nepazīstamu sieviešu fotogrāfijas. Tāda pati ietekme var būt pornogrāfiskām filmām. Kaut gan arī dažas sievietes uzbudina erotiski skati, to lielākā daļa tiek ražota speciāli vīriešiem.

Darīt to dūrītē ar piedauzīgu žurnālu priekšā ir daudz vienkāršāk, nekā pašam izdomāt dažādas intīmas situācijas. Es uzbudinos, skatīdamies uz šīm meitenēm. Reizēm tās tev ir daudz mīļākas par tām, kuras patiešām var būt tavas.
23 g. v. puisis

Mehāniskā masturbācija

Kādā pētījumā konstatēts, ka 17% no visām sievietēm, kuras masturbē, izmanto vibratorus. Vibratoru formas un izmēri ir ļoti dažādi:

  • daži – dzimumlocekļa formā un to izmēri var būt no 15 cm līdz 0,5 m;
  • daži izskatās kā torpēdas;
  • dažiem ir austiņas;
  • daži ir apaļi – vienkāršas bumbiņas formā;
  • dažu galviņas var kustēties – tie izskatās kā visdīvainākās pašdarinātās elektriskās ierīces;
  • daži izšļāc spermai līdzīgu šķidrumu.

Daži modeļi var būt ar baterijām vai pat barojami tieši no elektriskā tīkla. Tie var vibrēt ar dažādām frekvencēm, dažiem ir divi vai pat trīs ātrumi.

Dažām sievietēm patīk, ka vibrators pieskaras kuteklim, nebāžot to makstī, bet citām labāk patīk sajust to sevī iekšā.

Vibrators var uzbudināt un seksuāli stimulēt arī, pieskaroties krūšu galiem, gurniem, gūžām vai ceļgaliem.

Vibratoru varat nopirkt dažās aptiekās, seksa preču veikalos, dažos sieviešu apakšveļas veikalos vai arī varat pasūtīt pa pastu no visdažādākajiem katalogiem.

Kopš tā laika, kad sāku lietot vibratoru, es vairs nekad neķeros pie iepriekšējās pieredzes. Tas ir tas pats, kas lietot datoru, nevis izmantot mehānisko rakstāmmašīnu.
23 g. v. meitene

Patīkamas vibrācijas

Vibratori var sniegt daudz prieka un pilnībā izmainīt jūsu masturbāciju vai pat mīlēšanos. Bieži vien ļoti uzbudina jaunu lietu atrašana un eksperimentēšana kopā ar partneri.

Lai arī ko jūs darītu ar vibratoru, nekaunieties ne no kā un izturieties brīvi. Ja tie sniedz jums vairāk baudas, tad ir ticams, ka tie uzbudinās arī jūsu partneri.

Drošais bzzz

Vajadzētu iegaumēt tikai vienu lietu: lietojot vibratorus, tāpat varat inficēties ar seksuāli transmisīvajām slimībām, it sevišķi tad, ja tie ir nosmērēti ar asinīm, spermu vai maksts izdalījumiem. Uz lielākās daļas vibratoru var uzvilkt prezervatīvu. Ir svarīgi tos pēc seksa nomazgāt. Un nekad nelietojiet tos vaginālajam aktam tūlīt pēc anālā dzimumakta, lai nepārnestu baktērijas.

Masturbācija jums ir noderīga

Seksologi saka, kad masturbācija var pielīdzināties seksuālajai terapijai. Aizskarot savus dzimumorgānus, jūs vārda vistiešākajā nozīmē pētāt un labāk iepazīstat visslepenākās sava ķermeņa vietas. Ja jūs zināsiet, kādas izjūtas jums labāk patīk, būs daudz vieglāk parādīt savam mīļotajam, kā jūs vajag glāstīt un uzbudināt.

Masturbācija var būt noderīga vīriešiem – tā ne tikai sniedz viņiem zināšanas par viņu pašu ģenitālijām, bet arī palīdz valdīt ejakulāciju. “Apstājies – uzsāc” masturbācijas tehnika ir viens no visefektīvākajiem līdzekļiem priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai.

Daži vīrieši masturbē vienu vai divas reizes dienā. Daži dara to reizi nedēļā. Citi varbūt tikai divas reizes gadā. Viss ir normāli. Tikai tajā gadījumā, kad cilvēks kļūst par maniaku un masturbē bez pārtraukuma, var runāt par masturbācijas kaitīgumu.

Ja jūs viens pats spējat sasniegt baudas virsotni, jums būs vieglāk nodibināt seksuālos sakarus, kuri sniegs vairāk baudas.
Dr. Alans Railijs [Alan Riley], “Dzimumveselības žurnāla” redaktors

Kad es biju pusaudzis, darīju to četras, varbūt piecas, bet varbūt pat sešas reizes dienā. Tagad visbiežāk daru to vienu reizi, nu, varbūt reizēm arī divas reizes. Varbūt vasarā. Es vienmēr biežāk masturbēju vasarā. Tas droši vien ir tāpēc, ka valkāju šortus, un arī meitenes ir tikai pieticīgi apģērbušās.
27 g. v. vīrietis

Masturbācija un orgasmi

Daži statistikas dati rāda, ka ceturtā daļa no visām sievietēm var sasniegt orgasmu, tikai masturbējot.

Tā kā sieviešu orgasmi nenotiek tik automātiski, kā vīriešu, nākas daudz pētīt, mēģināt, mācīties no kļūdām. Bieži vien tikai masturbējot un dažādos veidos pieskaroties sev, sieviete var saprast, kad un kā ir jāpaspiež nepieciešamā “poga”, lai iestātos orgasms.

Ja viņa var savam mīļotajam izskaidrot visefektīvāko veidu, un visa šī padarīšana kļūst daudz patīkamāka, tad arī labums ir acīmredzams.

Man ir tikai viens vienīgs veids, kā varu sasniegt orgasmu. Tas vienmēr ir bijis tikai tāds. Tas ir veids, kādā visu daru pati. Man visu laiku ir jābūt tajā pašā pozā seksa laikā, lai tas nostrādātu.
23 g. v. meitene