Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Mana pirmā reize

Mana pirmā reize

Savu pirmo reizi jau gaidīju sen, jo agri atklāju kā sevi apmierināt. No 13.gadiem jau lasīju un pētīju erotiskos žurnālus un video kasetēs skatījos porno filmas. Tā kā aptuveni zināju kas un kā. Bet ar meitenēm neveicās un līdz seksam tā arī nebiju ticis.
Uzstādīju sev noteikumu. To izdarīt līdz pilngadībai. Bija palikuši vēl seši mēneši un vienā vakarā skatoties „Žirafi” uzvilkos skatoties sludinājumos un izdomāju, ka tagad vai nu nekad. Pazvanīju uz vienu no tel. Numuriem un man pajautāja adresi, tel. Nr. Un kādu meiteni vēlos – Teicu ka pēc iespējas jaunāku, man pateica ka pēc stundas būšot klāt, man pazvanīs. Noliku klausuli un sākās panika – ko esmu izdarījis?

Vai tik neapzags dzīvokli (īrēju dzīvokli, jo mācījos tajā laikā Rīgā)! Pazvanīju draugam kas dzīvoja netālu un izstāstīju kas un kā, viņš atskrēja es viņam liku gaidīt pretējā mājā kāpņutelpā. Man vajadzēja divreiz ieslēgt un izslēgt gaismu, lai paziņotu ka viss kartībā, pretējā gadījumā viņam būtu jāsauc policija.
Sēžu un trīcu. Iezvanījās tel. Un man jautā kurš stāvs es nosaucu un izeju kāpņutelpā. Dzirdu papēžu skaņu, kamēr ieraugu smuku meiteni, īsos svārciņos, gariem tumšiem matiem un būdīgu vīrieti. Ieejam dzīvokli un vīrietis saka, ka 15ls par meiteni un 3ls par ceļu. Es iedodu viņam 20ls, viņs teica ka pēc stundas atgriezīsies un atdos 2ls…
Viņa novilka kažoku un iegāja istabā, apsēdās uz gultas malas. Es iegāju istabā un nomidžināju gaismu. Viņa jautāja, vai kaut kas nav kārtībā? Es Teicu, ka viss ir labi! Piegāju pie viņas un stāvēju, skatījos. Viņa jautāja, kā es gribu? Es teicu ka nezinu, ka man pirmā reize. Viņa nosmīnēja un sāka izģērbties. Un teica man lai nestāvu malā, lai velku drēbes nost. Viņa izģērbās kaila, atstājot uz sevis tikai zeķītes. Un Teica man lai apguļos gultā uz mugurās. Viņa sāka mani skūpstīt un glāstīt, kamēr es uzbudinājos un trīcēju no bailēm. Uzvilka prezervatīvu un sāka sūkāt manu locekli. Es nezināju ko darīt…Tad mēs apmainījāmies vietā un es gribēju viņu noskūpstīt, viņa neļāva un teica, ka nedrīkst. Es bučoju krūtis un gribēju nesteigties.. Noskūpstīju viņu tur, viņa bija skūta un smaržīga, tad es mēģināju ieiet viņā, bet man tas neizdevās … viņa pati palīdzēja un es iegāju. Un tajā pašā brīdi nodomāju, kāda no tā bauda, jo biju pieradis masturbēt un tad varēja ciešāk saspiest dzimumlocekli. Sāku kustēties un ātri palika karsts, es domāju ka jāmēģina viss. Pamēģināju no aizmugures tad nogūlos uz muguras un viņa uzskāpa virsū. Neviena sieviete līdz šim nav vēl tik skaisti mīlējusies, viņa rakstija visu ābeci uz manis, bet es kā nevaru beigt, tā nevaru, tad misionāru pozā ilgi mīlot viņu tomēr beidzu. Viņa ieskatījās pulkstenī un bija atlikušas vēl 15min. Teica ka netic, ka man pirmā reize un jautāja vai drīkt aizsmēķēt cigareti? Es teicu ka jā un lidinājos eiforijā. Aplūkoju viņas kailo ķermeni. Jautāju cik viņai gadi , Viņa teica 19.
Laiks paskrēja ātri un drīz viņai iezvanījās tel. Viņa saģērbās ātrāk pa mani. Un atverot dzīvokļa durvis, tur jau stāvēja vīrietis un iedeva 2ls, kurus nevarēja izdot. Pieskrēju pie loga un nolūkojos ka viņa aizbrauc vecā passātā. Es neko nenožēloju un viss bija labāk nekā es to iedomājos. Toties uzsākot pēc tam attiecības ar nevainīgu meiteni es jau zināju kas un kā!
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)