Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Mana pirmā reize

Mana pirmā reize

Sveiki.
Pirmo reizi visi atceras ar dalītām izjūtām un ne vienmēr tās ir patīkamas it īpaši ja notikušas visai interesantos apstākļos.
Tad nu tā,stāsts sākas ar manu dzīvesveidu tajā laikā un dzīvojam un mācījamies sporta intrnātskolā,kur nebija nemaz tik vienkārši tik pie meitenēm,jo zēnu un meiteņu kopmītves atradās katra savā korpusu daļā un vistālāk viena no otras.
Tad nu sāku sagatavoties palēnām savam pirmajam notikumam,jo nedēļu iepriekš sporta sacensībās ar savu izredzēto biju jau pamīcījies,notrinis jēlas lūpas un saēdies lūpu krāsu unkosmētiku līdz riebumam,bet arī izlēmis ka tūlīt janotiek TAM.
Nekādas mīlestīgas uzreiz jāsaka nebija,meiteni izvēlējos,jo skaidri zināju,ka viņa jau nav vairs nevainīga. Šī informācija bija pieejama zēnu starpā un par visām meitenēm.
Sagatavošanās proces noritēja ļoti rūpīgi,tika izvēlēts prezervatīvs (apbērnoties nebija plānā) salasīta literatūra un ari video nolūrēts.Kā arī atstāt skolas gaitenī logs pusvirus

Tad nu liktenīgā diena klāt.
Vēls vakars,visa skola guļ.Mūsu izstabiņa ideālā vietā otrais stāvs-ar mazu jumtiņu zem loga. Tad nu ap logu ārā un pie izredzētās prom.
Izstabā iekšā,ši mani gaida-viena pati,jau pusplika. Starp kājām jau notiek lietas kam jānotiek un uzreiz bezkaunīgi pajautāju;; “Turpināsim pirms nedēļas iesākto?”
Un šia protams nekas nebija pretīm,Neliela bučošanās. Fui,meitene uzpīpejusi un tas man galīgi negaršo,bet samierinos.
Pupi,jā tie lielu lielie un labie,spaidu uz nebēdu.
TAS varēja sākties.
Pežiņas izrāde,smuka šķirbiņa ar pamatīgu ērkuli,un tas mani uzbudina.
aiziet pie darbiem!
Ak nē.Noskatītais prezervatīvs par mazu, un meitene pūsdama elsdama stiepj to virsu uz mana brašuļa.Dodos palīgā un pa abiem izdodas ok. Sāku meklēt kur iebāzt savu brašo daiktu. Līdz pēc vairākiem nesekmīgiem garām šāvieniem, meitene pati sameklē aliņu un uzsēža man virsū.
Hmmmm.
TAS notiek. Un vienīga doma galvā,ka tas nu beidzot notiek,šī ir pirmā reize, un nekas tā pat īsti nenotiek,nu nav ne uz pusi pat ne astotdaļu tik labi cik pašam masturbējot.
Tikmēr meitene cenšas nosvīdusi,augšā lejā,iekšā ārā,bet baudu neredzeu ne pēc 5 ne 15 minūtēm.Galu galā meitene novaidas un noveļas blakus gultā, smagi elsojot. Viņai laikam patika, jo es guļu tikai ar domu,man pirmo reizi bija sekss!
Pat īsti tagad nezinot ko darīt ar visu prezervatīvu uz peņa ceļos un saku nu tad čau.
Varbūt paliksi ši vel uzjautā,bet es jau esmu ar savu vienīgo domu samierinājies un dodos ārā pa durvīm.
Pa ceļam ar pūlēm  novelku prezervatīvu, sastopu komendantes izbrīnīto seju un braši dodos gulēt. Jo šodien TAS noticis,par spīti pāris dienu lielajam zilumam uz peņa.

Autors – Andris
4 Responses to “Mana pirmā reize”

 1. marga Says:

  Andri tu esi miikstais,tew wajadzēja njemt visu sawaas rokaas.(nope)


 2. Allena Says:

  a, kur rokas jāliek, ja mīlējās ?


 3. beshka Says:

  Vai tad tik traki sities līdz pat zilumam..


 4. Salma Says:

  Jautri skan. 🙂 bet es savā pirmajā reizē raudāju


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)