Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Māmiņām pēc bērnu piedzimšanas ir mazāk seksa

Māmiņām pēc bērnu piedzimšanas ir mazāk seksa

Ir noskaidrots, ka sievietes, kuras ir dzemdējušas, ar seksu nodarbojas retāk, jo viņu libido sarūk.
Kā tika noskaidrots saita Netmums.com aptaujā, vecumā, kad viņu bērni jau prot staigāt, 62% sieviešu nespēj būt līdzvērtīgas partnera dzimumdziņai.
No 7,000 aptaujātajām sievietēm, lielākā daļa grūtniecības laikā vairāk nodarbojas ar seksu kā pēc tam. Un viena no piecām apgalvoja, ka seksuālā dzīve uzlabojās, jo hormoni tā vien kliedza pēc seksa.

Bet pēc dzemdībām viņas izvairījās no guļamistabas priekiem, aizbildinoties, ka labāk esot labākas mātes, nekā lieliskas mīļākās. Un viena no piecām atzinās, ka ar seksu nodarbojas retāk kā vienreiz mēnesī.
Gandrīz visas mātes apgalvo, kas sekss ir būtiska lieta, lai nosargātu attiecības, bet 42% apgalvo – vai nu samierinās, vai ir brīvs.
Un viena no desmit pat atzinās, ka dara visu iespējamo, lai nebūtu jānodarbojas ar seksu.
Siobhan Freegard, Netmums.com dibinātājs apgalvo:”Mūsu lietotājiem sekss ir būtisks. Viņi saprot cik liela nozīme tam ir veselīgās attiecībās, bet dažkārt, daudzas sievietes veicot pāreju no mātes uz mīļāko to piemirst.”
One Response to “Māmiņām pēc bērnu piedzimšanas ir mazāk seksa”

  1. blurtool Says:

    Tas ir loģiski, jo līdz ar bērniņa piedzimšanu sievietes organismā pastiprināti veidojas progesterons, kurš nodrošina to, ka māte rūpējas par bērniņu jeb tā saucamais “mātes instinkts”, tomēr tas pats hormons arī nomāc estrogēna izraisīto sievišķību un dzimumtieksmi. Organisms saka “pag, pag, man jārūpējas par mazo, nevar jau tā…”
    Tā nu daba ir noteikusi 🙂


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)