Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kur beigt?

Kur beigt?

Gandrīz neviens neaizdomājas par to, kur beigt seksa laikā. Bet velti.

Protams to var izdarīt salvetēs, prezervatīvā, uz grīdas dvielī vai uz palaga. Bet morālas baudas no tā nav. Protams, var izbaudīt beidzot uz viņas biksītēm vai uz krūštura. Bet kur tad īsti ir vislabāk beigt, uz sievietes vai sievietē?

Gandrīz katrs reiz ir beidzis sievietē. Protams, vislabāk to darīt bez prezervatīva, bet tad sievietei ir jādzer pretapaugļošanās tabletes, vai arī jāizrēķina drošās dienas. Beigt prezervatīvā nav tik patīkami, bet droši.

Tiem, kam patīk anālais sekss, vai doggy style, ir aizdomājušies par to, kā beigt viņas anālajā atverē. To darīt ir ļoti patīkami, bet ir atļauts ne katram. Kad beidz dibenā, ir divi iespējamie varianti – izdarīt to dziļi anālajā atverē, vai pie pašas izejas, lai tīksminātos par skaisto skatu, kā sperma iztek no dibena. Daudzām sagādā lielu baudu, kad partneris nolaiza tekošo spermu.

Ja Jums sen nav bijis seksa, tad spermas ir uzkrājies ļoti daudz, un pietiks gan dibenam, gan vagīnai. Viņām ļoti patīk izjust siltumu uz uzbudinātām vietām.

Vēl labāk būtu beigt uz sievietes krūtīm vai starp tām. Izskatās ļoti seksīgi, kad sieviete kaislīgi un nesteidzoties pār savām krūtīm izsmērē spermu.

Minets var beigties dažādi. Lielākā daļa vīriešu vēlas beigt sievietei mutē, un lai viņa kaisles pārņemta to norītu. Pats labākais variants ir kad sieviete prot dziļā mineta tehniku un noriju spermu dziļi rīklē. Bet ir ļoti maz sievietes, kas uz ko tādu parakstītos. Bet vīrietim ir patīkami pat tikai tad ja sperma atrodas uz sievietes mēles.

Ja sieviete negrib lai viņā beigtu: ne ānusā, ne mutē, ne vagīnā, tad var beigt uz viņas. Kādam patīk beigt uz gurniem, kādam uz muguras, un vēl uz daudzām citām vietām.

Ļoti uzmanīgam ir jābūt beidzot uz sievietes sejas. Jo sperma var iekļūt acīs vai nāsīs, un tas būs ļoti nepatīkami.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)