Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Krīzes laikā cilvēki vairāk pievēršas seksam

Krīzes laikā cilvēki vairāk pievēršas seksam

Saskaņā ar erotiskā iepazīšanās saita ClubX.lv datiem, Latvijas iedzīvotāji sākot ar 2009. gada janvāri sākuši daudz aktīvāk reģistrēties portalā ClubX.lv. Uz šo brīdi lietotaju skaits jau pārsniedz 30 000. Pēdējos 3 mēnešos pieauguma apjoms ir aptuveni tāds pats kā agrāk pusgada laikā.

Tieši vīriešus vairāk piesaista erostikā iepazīšanās internetā, bezmaksas erotiskās spēles, erotisko foto un video galerijas. Saskaņā ar statistikas datiem martā, portālā ClubX.lv ir reģistrējušies 24,280 vīriešu – tas sastāda aptuveni 80% no visu reģistrēto lietotāju skaita. Sievietes – 4,320. Daudzām sievietēm šis ir labs veids kā atrast sev draugu, otro pusīti, vai vienkārši iegūt uzmanību no vīriešiem, jo portālā ClubX.lv uz vienu sievieti ir aptuveni 6 vīrieši. Jāatzīst, ka tieši pēdējos mēnešos ir palielinājies to sieviešu skaits, kuras vēlas iegūt materiālu atlīdzību.

“Agrāk cilvēki deva priekšroku iepazīties bāros un restorānos, diemžēl, sakarā ar krīzi, praktiski visās nozarēs ievērojami samazinās ienākumi. Cilvēki ir sākuši ieekonomēt uz izklaidēm ārpus mājas. Tādēļ tieši pēdējos mēnešos ir strauji audzis šādu portālu apmeklētaju skaits. Erotiskā iepazīšanās internetā ļauj cilvēkiem izklaidēties, netērējot daudz līdzekļu”, skaidro ClubX.lv portāla administrācija.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)