Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kastings – erotiskā spēle

Kastings – erotiskā spēle

Ja Jums kādreiz ir bijusi doma kļūt par kinozvaigzni, tad šī spēle ir tieši Jums. Protams, Jums jāsaprot, ka par lieliskām aktrisēm nekļūst tikai dēļ talanta, bet arī citu iemeslu pēc. Kas uzsāka karjeru porno biznesā, tas gulēja ar režisoru. Bet šajā gadījumā, ja režisors būs jūsu mīļotais, tad kāpēc gan nē?
Jau iepriekš izlemiet, kur būs filmēšanas laukums. Tā var būt kāda plašāka vieta, speciāli ierīkota vieta, vai istaba ar lielu gultu, galvenais lai būtu labs apgaismojums.
Saģērbieties pavedinoši. Režisoram īpašu tērpu nevajag – džinsi, krekls, lakats ap kaklu. Jūs ieejat istabā, bet režisors sēž apgūlies krēslā un ar ziņkāri nopēta Jūs. Izspēlējiet dialogu, kur Jūs esat nepārliecināta aktrisīte, bet viņš par sevi pārliecināts režisors. Dialogs var būt apmērām šāds:
Labdien! Es ierados uz kastingu.
Jā, sveika! Ienāc! Kur esi filmējusies? Ko proti? Uz ko esi gatava?
Pagaidām nekur. Bet varu visu!

Visu vari? Bet tu saproti, ka filmā ir patiesi atklāti kadri?
Domāju, ka tikšu ar to galā.
Paskatīsimies – ar to arī sāksim.
Kā ar to? Ko vajag darīt?
Izģērbies! Un centies, jo iespējams, kāda cita būs labāka aktrise.
Šajā brīdī viņš ieslēdz jau iepriekš sagatavotu mūziku, iesēžas krēslā, un sāk filmēt kā Jūs dejojat striptīzu. Iesaku pirms šīs spēles patrennēties, pastīties kā dejo kāda īsta aktrise. Piemērām, Demija Mūra filmā “Striptīzs” vai Rebeka Romijn filmā “Femme Fatale”. Tādi paraugi labi noder.
Ja deja nav Jūsu stiprā puse, tad vienkārši lēnām un seksīgi kustaties mūzikas ritmā, sāciet izģērbties, noguļaties uz gultas, glāstiet sevi, masturbējiet. Visticamāk Jūsu mīļotais noliks kameru uz statīva un pievienosies Jums.
Liekas, ka diezgan viegli, bet kameras priekšā Jūs sāksiet sarkt, mulst, kautrēties, bet, ja spēsiet piemirst, ka kāds vēro, tad orgasms būs patiesi satriecošs, bet “filma” uzbudinās Jūs abus ne vienu reizi vien 😉
3 Responses to “Kastings – erotiskā spēle”

  1. kristaps Says:

    gruti spriest kamer pats nesi reali ar to sastaps protams fantazijas vienmer ir bijusas saistitas sini joma


  2. arnis Says:

    labs?man patik


  3. arnis Says:

    es veletos so speli uzspelet


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)