Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kas ir svings?

Kas ir svings?

Svings – seksuāla savstarpējo attiecību forma starp ģimenes pāri vai pāri ilgstošās attiecībās. Kā liecina vēsture, šādas attiecības ilgst gadsimtiem visā pasaulē, bet mūsdienīgo nosaukumu ieguva 1957. gadā ASV. No turienes svings pakāpeniski pārnāca uz eiropu, okupēja galvaspilsētas un citas lielākās pilsētas. Mūsdienās svings uzņem apgriezienus un kļūst arvien populāraks, bet es personīgi domāju, ka svings ir domāts ļoti šauram cilvēku lokam. Kāpēc?

Tāpēc, ka svingā ir jāsasniedz uzstādītais mērķis, citādi tas sagādās vilšanos un problēmas. Svingā biežāk iesaistās pārīši, kas nevēlas krāpt savu mīļoto, meklē daudzveidību seksā, papildus baudu, vismaz, lai izkļūtu no rutīnas guļamistabā. Parasti šādos pāros sievietes ir tās pavestās, kur vīrietis izlēma par problēmas citādo risinājumu. Ir gadījumi, kad parītis atnāk uz sving pasākumu, un izrādās, ka nav psiholoģiski nobrieduši šim pasākumam reālajā dzīvē, kas noved pie problēmām, skandāliem un pat šķiršanās.
Tādēļ, ja pāris ir nolēmis iesaistīties šāda veida pasākumā, viņiem ir jāuzstāda mērķis: īstenot fantāzijas abpusēji un sniegt baudu vienam otram. Protams, tas viss jāveic skaisti un ar baudu. Pateicoties svingam, Jūs varat paplašināt attiecību iespējas, nostiprināt kopdzīvi, gūt baudu vērojot partneri, piepildīt visdziļākās fantāzijas, sajust to, cik ļoti esat iekārojams un pievilcīgs, sajust vienam otru no attāluma. Kā arī sajust līdz šim nebijušas izjūtas, iepazīties un uzturēt sarunu ar jauniem draugiem, izmainīt dzīvesveidu.
Svingā iesaistās pāri, kas tam reāli ir nobrieduši. Pēc internetā ievietotajiem materiāliem var noprast, ka vidēji tie ir pāri ar 3-5 gadu stāžu, bet ir arī tādi, kas ātrāk, daži vēlāk. Galvenais, pārvarēt maldus, kas parādās citos cilvēkos par svingeriem, ka šādiem cilvēkiem nav ģimenes vērtību, dzīvo ar aprēķinu un viņu attiecības ir amorālas. Tai pat laikā var teikt, ka starp svingeriem ir arī cilvēki, kas mīl viens otru, pievilcīgi, izglītoti un gudri cilvēki. Pēdējo gadu laikā Latvijā svingeru skaits ir pieaudzis un  svingers ir kļuvis “jaunāks”. Ja 2003. gadā vidējais vecums svingeru pāriem bija 35-50, tad tagad tas jau ir 25-40. Diemžēl, Latvijā nepastāv apmierināto svingeru statistika. Bet cerēsim, ka rezultāts ir vairāk pozitīvs nekā negatīvs.
Svingam var būt vairākas formas. Piemērām, maigais svings – abpusēji glāsti, iespējams pat orālais sekss, bet bez vaginālā vai anālā seksa. Slēgtais svings – kad pāri ne tikai mainās patneriem, bet nodalās dažādās telpās, vai arī tiekas vienā un tai pat laikā, bet citās vietās. Atklātais svings – kad partneru maiņa notiek vienā telpā, citu acu priekšā. Ja kāds no partneriem ir biseksuāls, tas dod iespēju ne tikai mainīties, bet iesaistīties visiem četriem vienlaicīgi. Pāri-iesācēji, dod priekšroku slēgtām telpām, bez partnera maiņas. Bet, ja sieviete ir biseksuāla, tad vērot no malas un pēc tam nodarboties ar seksu , katram ar savu partneri.
Par to kā un kur iepazīties ar pāriem, par svinga etiķeti un daudzām citām lietām varēsiet izlasīt citos xblog rakstos.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)