Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kāpēc nākas vilties seksā ar diviem vīriešiem?

Kāpēc nākas vilties seksā ar diviem vīriešiem?

Man patīk, kad kļūstu par mūsu mazās smieklīgās guļamistabas centru. Visa uzmanība un glāsti tiek man. Es kūstu, atrodoties starp diviem vīriešiem. Sāku kaislīgi skūpstīties vispirms ar vienu, tad ar otru, un atkal no jauna, ir  nepieciešams tikai pagriezt galvu. Četras rokas glāsta manu ķermeni, četras rokas izģērbj mani. 20 pirksti liek manam ķermenim iekarst. Kamēr viens skūpsta seju, tikmēr otrs neatraujas no manām lūpām. Bet kā es dievinu to brīdi, kad abi savās lūpās iesūc manus krūts galus! Baudas vaidi sāk no manis plūst! Nenoturos, sniedzos pēc viņiem abiem. Ļoti patīkami vienlaicīgi ar mēlīti glāstīt viņu abu locekļus. Vīriešiem ir gūti pretoties maniem lūpu glāstiem, bet noturās. Es nepievēršu uzmanību par ko viņi runā viens ar otru. Jau procesa pašā sākumā lidinos mākoņos un tagad tikai paceļos augstāk un augstāk vien no mīļākā kaisles pārpildītā acu skatiena. Pozas nomaina cita citu, man ir labi.
Neiedomājami, neaprakstāmi labi…
Ja Jūsu pieredze seksā ar diviem vīriešiem ir līdzīga ar erotiskās iepazīšanas saita ClubX.lv lietotāju, tad Jums ir paveicies. Jo diezgan bieži pāri ir vīlušies pieredzē ar vēl vienu vīrieti.

Pirmkārt ir ļoti grūti atrast piemērotu vīrieti.
Starp stiprā dzimuma pārstāvjiem izvēle ir milzīga, bet atrast tiešām adekvātu ir ļoti grūti. Nez kāpēc vīrieši uzskata, ka viņus meklē kā aizstājējus, vai arī pārim attiecībās kaut kas nav kārtībā, vai arī stiprai pusītei ir problēmas ar potenci. Daudzi ne tikai nezin kādā pozīcijā sevi nostādīt, lai iepatiktos pārim, bet neprot arī uzvesties.
Protams, ne visi tādi.
Lai rastos abpusējas simpātijas, ir jāņem vērā šādi faktori: augums, izskats, pieredze seksā, dzimumlocekļa izmērs, kā arī visas pārējās cilvēciskās īpašības, kas saista cilvēkus. Dažreiz mēdz būt situācijas, kad vīrietis speciāli maldina pāri par savu pieredzi un šāda veida tikšanās reizēm. Tas atklājas brīžos, ka attiecības no “vertikālā” stāvokļa pāriet “horizontālajā”, tādos gadījumos parasti tas nenotiek. Nākamo problēmu var uzskatīt – sliktu potenci un priekšlaicīgu ejakulāciju – gan uzaicinātam vīrietim, gan vīram.
No pārāk lielas uzbudinātības, uztraukuma, lieka alkohola daudzuma var rasties nepatīkama situācija, no kā cietīs visi dalībnieki. Visiem vienam pret otru ir jāizturās taktiski un saprotoši. Vīrietim, kuram nav erekcijas, ir jāsaprot, ka viņš tika uzaicināts nevis kā falloimitators ar kājām, bet gan kā cilvēks, pilnvērtīgs dalībnieks seksuālajās izdarībās. Tāpēc, jāņem vērā teiciens:”Kamēr man ir mēle un pirksti, es neesmu impotents” un spēju sniegt baudu.
Vīriešiem nevajag sacensties vienam ar otru, seksā trijatā galvenā ir sieviete, bet ne viņu ego. Pārvērsties tēviņā un censties pārspēt vienam otru var pavisam citos apstākļos, bet, kad divi vīrieši atrodas gultā ar vienu sievieti, vislabāk ir darīt tā, lai sieviete to atcerētos tā, kā bija aprakstīts sākumā
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)