Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kaimiņš – erotiskā spēle.

Kaimiņš – erotiskā spēle.

Jūs neesat nekad apludinājuši kaimiņus? Tas nav no dzīves labākajiem brīžiem, un parasti tas beidzas ar skandālu ar kaimiņiem no apakšstāva un remonta apmaksu no savas kabatas. Bet tas ir lielisks pamats erotiskai spēlei!!!
Protams, nevienu apludināt nevajag, un, protams, Jūsu partneris būs līgavainis, mīļākais, katrā ziņā- Jūsu mīļotais vīrietis.
Kā uzspēlēt šo spēli?
Ejiet uz vannasistabu un baudiet vannu, turot rokās glāzi vīna. Masturbējiet, glaudiet sevi un domājiet kaut ko uzbudinošu. Pēc kāda laika Jums vajag sadzirdēt uzstājīgu durvju zvanu. Kurš gan tik vēlu varētu būt? Jums vajag būt pārsteigtai, izkāpiet no vannas un ietinaties dvielī vai uzvelciet uz sava slapjā ķermeņa plānu halātu. Jūs atveriet durvis,bet tur nepazīstams vīrietis (Jūsu partneris). Viņš ir dusmīgs, un iegāžas Jūsu dzīvoklī. Jūs aizveriet durvis, jo Jums nevajag ziņkārīgu kaimiņu uzmanību. Jūs esat neizpratnē, kas viņš tāds ir, un ar kādām tiesībām ielaužas Jūsu dzīvoklī. Uz ko dzirdēsiet daudz pārmetumu, par viņa dzīvokļa apludināšanu. Protams, viņš Jums draud ar lielu naudas sodu, jo nesen kā pabeidza vannasistabā remontu.

Jums ir jānospēlē kaislīgu, bet ne agresīvu vai rupju strīdu. Jābūt iekarsušai, acīm jādeg, caur Jūsu plāno halātu būs redzami Jūsu piebriedušie krūts gali. Kaimiņu tas ieinteresēs,  viņš izteiks Jums nepiedienīgu piedāvājumu. Naudas vietā – nakts ar Jums. Jūs, protams, apstulbsiet, un viņš to brīdi izmantos, piespiežot Jūs pie sienas, glāstīs Jūsu ķermeni, kaislīgi skūpstīs un viss beigsies ar karstu seksu priekštelpā. Vai arī ar to viss sāksies? Jo priekšā visa nakts! Galvenais – vannasistabā nogriežat ūdeni, lai neapludinātu īstos kaimiņus, šaubos vai viņus un Jūs apmierinās apmaksa baudā.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)