Xblog – Viss par seksu » Kā uzvilkt prezervatīvu

Kā uzvilkt prezervatīvu

Visdrošākais veids, kā atvērt prezervatīvu paciņu – vienkārši uzmanīgi ieplēst to, turot ar abu roku īkšķiem un rādītājpirkstiem. Nav labi paciņas plosīt, graizīt vai plēst gabalos pat tad, ja jūsu kaislība tuvojas kulminācijai.

Prezervatīvi ir izgatavoti no plānas lateksa gumijas un viegli plīst, ja tos aizķer ar asiem nagiem, rotaslietām vai zobiem.

Ja esat izvilkuši gumijas maksti no tās folijas mitekļa”, turiet to tā, lai burbulim līdzīgais rezervuārs būtu pavērsts uz augšu. Dažiem prezervatīvu veidiem nav rezervuāra. Kad vilksiet tādu prezervatīvu, neaizmirstiet atstāt tukšus aptuveni 2,5 cm no virsotnes.

Rezervuārs vai atstarpe, kuru jūs atstājat tukšu, ja rezervuāra nav, ir ļoti svarīgs, jo tieši šeit uzkrāsies sperma pēc ejakulācijas.

Saspiediet rezervuāru ar savu īkšķi un rādītājpirkstu, lai izietu gaiss.

Pielieciet prezervatīva rezervuāru pie dzimumlocekļa virsotnes un ar otru roku atritiniet prezervatīvu uz dzimumlocekļa visā tā garumā.

Bieži sastopama kļūda – uzvilkt prezervatīvu otrādi. Tas pareizi neatritināsies un nekad nesasniegs dzimumlocekļa sakni. Ja tā ir noticis, novelciet un izmetiet to, un sāciet visu no jauna.

Seksa laikā prezervatīvs var noslīdēt, ja dzimumloceklis kļūst mazāk ciets. Nebūtu slikti laiku pa laikam pārbaudīt, vai tas joprojām ir vietā, aptaustot to pie dzimumlocekļa saknes.

Izvelkot dzimumlocekli pēc ejakulācijas, pieturiet prezervatīvu uz dzimumlocekļa. Ja dzimumloceklis pēkšņi kļūst mīksts, prezervatīvs var noslīdēt. Ja turēsiet to pie dzimumlocekļa saknes, prezervatīvs paliks savā vietā un ne piliens spermas neiztecēs.

Dažiem cilvēkiem patīk iepilināt vēl neatritinātā prezervatīvā mazliet lubrikanta, lai vieglāk izietu gaiss un sekss kļūtu patīkamāks.

Fakti.
Pa
rastu mūsdienīgu prezervatīvu var izstiept vairāk nekā 1,5 m.

Fakti.
Vairāk nekā
140 miljoni prezervatīvu katru gadu tiek pārdoti tikai Lielbritānijā vien.

Mīti.
Ja nēsājat paciņu ar prezervatīviem, jums neradīsies iespēja pamīlēties.

 

Nekad neizmantojiet prezervatīvu vairāk nekā vienu reizi

Pēc prezervatīva izmantošanas ietiniet to papīrā uz izmetiet  atkritumu kastē.

Darbs rāda meistaru

Vissliktākais laiks, lai mācītos uzvilkt prezervatīvu – pēdējās sekundes pirms izmēģināt seksu pirmo reizi. Padomājiet par to. Kad apģērbs lido zemē un tas tūlīt notiks, jūsu sirds sāk sisties kā bungas, jūsu rokas dreb. Tad vismazāk gribas lasīt instrukciju, kas atrodas prezervatīvu paciņā. Tāpēc pavingrinieties. Varat to uzvilkt sev, kad masturbējat. Iemācieties to izdarīt ar vienu roku – esiet sagatavojies jebkādam gadījumam.

Ja jūs esat meitene, varat pamēģināt uzvilkt to uz banāna, sveces vai jebkāda priekšmeta, kas līdzīgs dzimumloceklim.

Iemācieties rīkoties ar prezervatīvu, lai izšķirošajā brīdī varētu koncentrēt visu savu uzmanību uz patīkamām lietām un jums nebūtu jālauza galva, kā uzvilkt prezervatīvu.

 

Prezervatīvi un to vēsture

·     Prezervatīvu pārbaudes un standarti

·     Kā uzvilkt prezervatīvu

·     Kā vīrieši atrunājas

·     Prezervatīvi un alkohols