Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kā uzsākt erotiskās lomu spēles?

Kā uzsākt erotiskās lomu spēles?

Pienāk brīdis, kad rodas vēlme uzspēlēt kādu erotisko lomu spēli. Visi šie kalpones un medmāsiņu tērpi izskatās ļoti erotiski un uzbudinoši, rodas vēlme pamēģināt, bet neviens tā īsti nezina kā to uzsākt.
10 kopdzīves gadu laikā uz guļamistabas sliekšņa pēkšņi parādoties erotiskā tērpā, var radīt izbrīnu un smieklus, kas var sabojāt vēlmi uzspēlēt erotisko spēli. Tāpēc šādas spēles labāk uzsākt pakāpeniski un ar kaut ko vienkāršu.
Labs iesākums erotiskām spēlēm var būt vakariņas sveču gaismā. Viņš pārrodoties mājās satiek Jūs jaunajā apakšveļā, skaistās zeķēs un augstpapēžu kurpēs, ar mirdzumu acīs un jauku smaidu. Pagatavojiet vieglas vakariņas, vīnu, iedzedziet sveces.
Kad ienāk vīrs, pasakiet ka atslēdza elektrību un Jums šim vakaram ir īpaša programma.

Palīdziet viņam izģērbties. Pavakariņojat, tika nepārēdieties, jo tad zudīs vēlme seksam. Esiet maiga, uzlūdziet uz lēno deju, atpogājiet kreklam pogas, skūpstiet kaklu, čukstiet cik viņš ir īpašs. Seksa laikā sakiet, ka viņš ir Jūsu romāna varonis, vai arī to, ka vēlaties būt maza meitenīte blakus spēcīgam, pieredzējušam vīrietim.
Ja viss noritēs veiksmīgi, tad droši izlasiet mūsu erotisko spēļu rubriku un izvēlieties jau sarežgītāku scenāriju.
Nevajag beiži spēlēt, bet pāris reizes mēnesī palutināt savu mīļoto var – ar kādu jaunu scenāriju, kur Jūs neesat vienkārši uzcirsta lelle, bet īsta erotiskā teātra aktrise. No šādiem erotiskiem mirkļiem dzīve kļūst krāsaināka!
One Response to “Kā uzsākt erotiskās lomu spēles?”

  1. ricards Says:

    loti labas spele


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)