Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kā un kur iepazīties ar pāri?

Kā un kur iepazīties ar pāri?

Kad doma par iesaistīšanos svingā ir pilnībā nobriedusi, parādās divi galvenie jautājumi – kā un kur iepazīties ar pāri?
Agrāk iepazinās caur sludinājumiem avīzē vai vēstuļu sarakstē. Informāciju tehnoloģiju vidē ar pāri visvieglāk iepazīties erotiskā iepazīšanās saitā, piemērām tādā kā ClubX.lv. Ieejiet un piereģistrējiet anketu, lai varētu izmantot saitu un ielieta darīta!
Mazliet sīkāk par anketu.
Anketa ir Jūsu CV citu pāru vidū. Tāpēc, ja Jūs gribat sev garantēt vismaz 50% ieinterisētības no citu puses, aizpildiet anketu.

Starpcitu, nekļūstiet prasti izvēloties niku. Cilvēki ar stulbiem, nepiedienīgiem nikiem, neizraisa pāros uzticību. Var izmantot vārdus, pseidonīmus, abreviatūras.
Anketā ir jānorāda pati galvenā informācija: vecums, auguma parametri, ieradumi, un protams ir iespēja 500 simbolu garumā sīkāk izklāstīt par savu būtību.
Izmantojiet šo iespēju, norādiet ko un kam Jūs meklējat, vai vismaz pāris frāzes, kas Jūs raksturo. Veiksmes iespējas pieaugs!
Strīdīgs jautājums ir par to, publicēt bildes vai nē. Jo arī bez bildes pastāv iespēja iepazīties. Bet jaunās anketas ar bildi piesaista vairāk uzmanības, nekā anketas bez bildes. Izvēlaties paši kādas bildes publicēt. Bildes, kur redzama seja vai nē, bet noteikti nedrīkst būt kā anekdotē:”bildē, otrā rindā pa labi, tie esam mēs”. Atklātas bildes ar dzimumorgāniem ari nav labākā izvēle, lai iepazītos. Protams, dažkārt internets ir vienīgā vide, kur izstādīt tāda veida bildes apskatei visiem un vēl saņemt komentārus. Ja ir vēlēšanās, variet publicēt arī mājas porno uzņēmumus, bet labāk neievietot kā galveno bildi. Tam, ar ko Jūs sarakstāties, ne vienmēr ir patīkami lasot Jūsu vēstuli, skatīties uz piebriedušu locekli, vai plaši pavērtu kājstarpi.
Komunikācija.
Rakstiet paši. Izmantojiet meklēšanas iespējas. Izvēlaties pāri, kas Jums patīk, raktiet viņiem. Kad iepazīstaties, cenšaties uzrakstīt vairāk par “sveiki” , kā arī pirmajā reizē nevajag uzrakstīt eseju par savu pieredzi svingā. Sākumā sasveicinaties stādaties priekšā, piedāvājiet iepazīties un sarakstīties. Reakcija uz Jūsu vēstuli var būt dažāda. Piemēram, klusēšana. Neapvainojaties, nesatraucaties, tā ir pilnīgi normāla un loģiska reakcija. Ja Jums divu nedēļu laikā neatbild, tad vairs nav jēgas gaidīt.
Ja atbild apstiprinoši, tad dialogu ņemiet savās rokās un virziet sev vēlamā virzienā. Ņemiet vērā, ka sarakstes laikā Jums var atteikt. Labāk neiedziļināties sīkumos. Izņemot adekvātus pārus, Jūs varat kļūt arī par “virtuālo” upuri (par kuriem rakstīšu nākamajā reizē) – esiet uzmanīgi izsūtot savas bildes.
Līdzko būsiet ar kādu norunājuši tikties, apmainaties ar tālruņa numuriem, lai būtu iespēja iepriekš sazvanīties. Pat pēdējā brīdī Jums ir tiesības neierasties uz tikšanos, bet tomēr būtu ļoti nesmuki, ja pāri, kas Jūs gaida, nepabrīdinātu. Vienmēr ir iespēja uzrakstīt sms:”Atvainojiet, mēs neieradīsimies. Vēl neesam gatavi. Ceram, ka no tā Jūsu vakars netika izbojāts.” Un Jūs sapratīs. Bet tomēr, ja esat veikuši tik tālu ceļu no reģistrēšanās līdz norunātajam randiņam, tad saņemieties un pārkāpiet pēdējo barjeru.
Tikšanās.
Par tikšanās reizēm Jūs nākotnē gaida plašāka info, bet šeit es Jums aprakstīšu īsi. Pirmā tikšanās vēl nenozīmē gultu, bet, ja abiem pāriem radīsies šāda vēlme, tad notikt var viss. Vislabāk ir tikties uz “tasi kafijas”, to 40 minūšu laikā Jūs sapratīsiet vai šis pāris Jums patīk. Tad drosmīgi aizbildinaties, ka Jums ir darīšanas, pasakaties par tikšanos, un atvadaties. Nākamajā dienā var uzrakstīt, atvainojiet, bet nē. Bet ja viss norit lieliski, tad veiksmīgu Jums turpinājumu!
5 Responses to “Kā un kur iepazīties ar pāri?”

 1. fly_man190 Says:

  Es gribu, paziņojet man plz. kas un kā…


 2. Brivi123 Says:

  Kopts sportisks pārītis vēlās šovakar seksu ar pāri..


 3. Ilmars Says:

  Meklèju kautko jaunu!


 4. armands Says:

  velamies iepazities ar jauku pari


 5. Kaspars Says:

  Jauns paritis velas iepazities Ar Meiteni jaunu Kas velas 2 padraiskoties Ludzu Sutit Foto Uz emailu Un Numurinu


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)