Xblog – Viss par seksu » Kā runāt par seksu

Kā runāt par seksu

Ja vēlaties izmainīt to, kas notiek – vai nenotiek – ar pastāvīgo partneri, esiet diplomātiski. Tikai nepārmetiet. Mēģiniet iedvesmojoši sacīt: Man ļoti patiktu, ja tu…”. Tas ir daudz labāk par: Kāpēc tu nekad…”.

Pasakiet par savām vēlmēm, kamēr vēl neesat aizgājuši pārāk tālu un nesākat justies pievilti. Atrodiet laiku, lai parunātos seksa laikā. Pasakiet, ja kaut kas jums ir patīkami. Palūdziet to, ko vēlaties. Atbalstiet to ar atzinīgām skaņām.

Skatieties viens otram acīs. Pārāk daudzi mīlnieki nekad neskatās viens otram acīs seksa laikā. Saskarsme – tie nav tikai vārdi.

Sarunas par seksu, kad neesat gultā, var būt lielisks veids abiem uzbudināties. Tajā pašā laikā vienmēr var atrast laiku, lai ar skaidru galvu padomātu par to, ko jūs gribētu pateikt vēlāk.

Nekad nebaidieties pateikt nē” tad, ja patiešām esat neapmierināti.

Nekautrējieties palūgt to, ko jūs patiešām gribētu vai par ko sapņojat, – kas zina, varbūt jūs izpļāpāsiet slepenu sava partnera vēlmi. Lai kā arī tas nebūtu, jautājot jūs pavisam noteikti nepadarīsiet neko sliktu.

Reizēm es vienkārši pasaku visu, ko gribu viņam izdarīt, vai gribu, lai viņš izdarītu man. Vienkārši ļauju savai mēlei un iztēlei kļūt mazliet mežonīgām. Tas izklausās diezgan muļķīgi, tomēr neprātīgi uzbudina.
25 g. v. meitene

Sarunas par seksu

·     Kā runāt par seksu

·     Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

·     Grūti runāt

·     Pirms seksa

·     Sarunas mīlēšanās laikā

·     Sarunas orgasma laikā

·     Sarunas pēc seksa

·     Sarunas seksa vietā