Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kā pierunāt sievu uz seksu ar sievieti?

Kā pierunāt sievu uz seksu ar sievieti?

Man kā adminam ikdienas uzdod vienu un to pašu jautājumu – kā pierunāt sievu uz seksu trijatā?

Protams, jautā arī kā pierunāt uz anālo seksu un kā tikties ar vēl vienu pāri, bet par to ne šajā rakstā. Šim rakstam manu uzmanību pievērsa kāds erotiskā saita lietotājs, vārdā Andrejs.

Ar viņa atļauju, šis raksts tika publicēts šeit.

“Sveika! Izpalīdzi ar padomu! Mani sauc Andrejs, man ir 26 gadi, sieva – Nataša, gadu jaunāka par mani. Mēs kopā esam jau 7 gadus, 3 no tiem pavadīti laulībā. Mēs ļoti mīlam un cienam viens otru, bet jo biežāk man sāk likties, ka mūsu seksuālā dzīve ir kļuvusi garlaicīga un ka vajag kaut ko pamainīt. Seksā es gribu pamēģināt ko jaunu un domāju, ka arī viņai nebūtu iebildumu paeksperimentēt, bet baidās atzīties.

Es zinu, ka Natašai patīk sievietes – mēs vienmēr kopīgi pārspriežam sievietes kuras redzam uz ielas un viņu uzbudina lezbiešu porno. Vienreiz viņa pat atzinās, ka iedomājās sevi šīs sievietes vietā.

Bet kad ieminos par seksu trijatā, viņa kategoriski atsakās, kļūst dusmīga un noslēdzas sevī. Kaut šādas sarunas vien mūsu attiecībās ievieš jaunas emocijas un papildus uzbudinājumu. Es pat piedāvāju viņai palikt ar citu sievieti divatā, bet es tikai vērotu viņu seksu, bet atkal dabūju atteikumu un kārtējo apvainošanos. Ko man darīt?

Pirmkārt, iesaku pārstāt būt tik uzstājīgam, bet kļūt par stratēģi: Jūsu galvenajam mērķim nav jābūt sveša sieviete gultā, bet gan Jūsu savstarpējo attiecību uzlabošana. Jums ir jāiemācās vienam otram uzticēties seksuālā līmenī, pārstāt kautrēties vienam no otra, iemācīties dalīties savās fantāzijās. Kā uzsākt šādu intīmo sarunu?

1.Kādu rītu, vēl esot gultā, maigi pieliecieties pie viņas auss un iečukstiet par lielisko sapni, kur Jūs bijāt sieviete. Jūs nejauši iepazināties, un viņa, Jūsu kautrīgā draudzene, Jūs pavedināja.
Stāstiet sīkumus, kā Jūs izskatījāties sievietes izskatā, ko un kā viņa Jums darīja. Un tad sakiet, ka par tādu baudu sapnī Jums ir viņai jāatdara 🙂 Domāju, ka nojaušiet kādā veidā 😉 Pēc tam, pēc pāris orgasmiem, variet viņai pajautāt vai īstenībā nevēlas pamēģināt seksu ar sievieti. Pat ja nē, Jums tā vai tā izdosies saruna par vēlmēm un seksuālām fantāzijām. Cenšaties iegaumēt viņas sacīto un pēc tam piepildīt reālajā dzīvē, tur tad arī sāksies pārmaiņas.

2.Saderiet. Atrodiet kādu smieklīgu iemeslu strīdam, ieviliniet viņu azartā. Saderiet uz erotisko fantāziju. Fantāzija varētu būt līdzīga šai: “iedomājies situāciju, kurā Tu itkā nodarbotos ar seksu ar sievieti, un Tev ir jāmasturbē”. Tā Jūs varēsiet uzzināt viņas vēlmes, pavērot kā un cik ātri viņa iekarst no šādas fantāzijas. Un tad Jums ir lieliska iespēja pajautāt: “pastāsti, ko Tu iedomājies?” Tikai esiet ļoti uzmanīgs, šeit Jūs nedrīkstat viņu izbiedēt piepildīt šo fantāziju reālajā dzīvē!

3.Uzdāviniet viņai erotisko masāžu salonā. Jūs varat palūgt palikt istabā un pavērot. Varat pateikt, ka jau sen esat vēlējies uzdāvināt neparastu erotisko dāvanu, bet uz vīriešiem esat greizsirdīgs. Kam par godu? Vai tad iemeslu maz? Starpcitu, ja viņa vēlēsies ar masieri, tad pastāv iespēja turpināt.
Līdzko varēsiet par to brīvi fantazēt un runāt, piedāvājiet piereģisrēties erotiskās iepazīšanās saitā un sameklēt partneri. Pamēģiniet. Realizējiet savas fantāzijas. Tikai nesauciet konkrētus faktus, jo runājat taču ar sievieti, nevis labāko draugu. Sievietēm svarīgas emocijas, lūk, tad arī runājiet jūtu un emociju līmenī un piedāvājiet jaunas, vēl nebijušas sajūtas. Nevajag uzstāt, ka gribat skatīties, lai redzētu visu norisi. Ar laiku, iespējams, viņa pati Jūs pieaicinās. Lieta tāda, ka pārim sievieti ir grūtāk atrast, nekā sievietei sievieti. Jebkurā gadījumā, Jūs varat viņai piedāvāt traki ekscentrisku eksperimentu: atrast vēl vienu pāri, kur sieviete grib nodarboties ar seksu ar sievieti, bet vīri vienkārši vēros. Kāda starpība, vērot vienam vai ar kādu kopā?
Bet apdomājiet labi, vai esat gatavi tādam eksperimentam. Varbūt Jums pilnīgi pietiks ar fantāzijām un sarunām. Jo visam ir arī negatīvā puse, esiet uzmanīgi!
Šos padomus var ņemt vērā arī tie vīrieši, kuru sievas neizrāda nekādas biseksuālas tieksmes, bet iespēja pastāv. Pats par sevi saprotams, lai sievu pierunātu uz svingu, ir nepieciešamas pavisam citas metodes. Par to nākamreiz.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)