Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kā orgasmu padarīt stiprāku

Kā orgasmu padarīt stiprāku

Gribi lai tavs vīrietis izjūt stipru orgasmu? Veic dažus nelielus paņēmienus seksa vai minēta laikā.

1. Pirms orgasma vīrietis sāk kustēties ātrāk, un ja sieviete ieies viņa ritmā, tad tas visu tikai pastiprinās.

2. Kad sieviete jutīs, ka vīrietis ir tuvu orgasmam, viņa var cieši sažmiegt savus vagīnas muskuļus. Jo stiprāki muskuļi, jo ciešāk viņa tos varēs savilkt.

3. Uzmanību derētu pievērst viņa sēklinieku maisiņiem un ap tiem. Nedaudz glāstu ap ānusa un sēklinieku rajonu, tikai veicinās orgasma stiprumu. Ļoti ērti šo vietu glāstīt orālā seksa laikā.

4. Sieviete var pamēģināt maigi paglāstīt viņa ānusu. Bet pirms to dara, vispirms ir jāpajautā vīrietim, vai viņš vispār ko tādu vēlas, jo daudzi ir pret šādiem eksperimentiem.

5. Sievietēm erogēnās zonas ir sadalītas pa visu ķermeni, bet vīriešiem tās ir ap locekļa rajonu. Ja tiek pievērsta pārāk liela uzmanība citām viņa ķermeņa daļām, tad vīrieša uzbudinājums var izzust. Tāpēc dzimumakta laikā visu koncentrāciju vērst viņa loceklim, ne kaut kam citam.

6. Izplānots sekss bojā labu orgasmu, tāpēc, ja sieviete grib izpatikt savam partnerim, tad nav ieteicams atteikt viņam spontānu seksu. Jo tieši tad vīrietis izjūt visstiprāko orgasmu.

Protams var tikai apskaut, noskūpstīt auss ļipiņu un iečukstēt, ka viņš ir pats labākais mīļākais pasaulē! Tas vīrietim sagādās lielu baudu!
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)