Xblog – Viss par seksu » Grūtniecības testi

Grūtniecības testi

Grūtniecības tests tiek izdarīts pēc urīna, kas paņemts jau pirmajā neesošo mēnešreižu dienā, parauga. Pārbaudīt, vai neesat stāvoklī, var vairākos veidos.

Mājas tests – var iegādāties lielākajā daļā aptieku, šie izdari pats” komplekti ir ērti lietojami, un uz atbildi nebūs ilgi jāgaida – aptuveni pusstunda. Tas var maksāt aptuveni 10 litus, toties jūs to uzzināsiet pirmā.

Ģimenes plānošanas centrs – šeit jums grūtniecības testu izdarīs dažās minūtēs. Tas maksās aptuveni 15 litus.

Jūsu ginekologs – pats izdarīs testu vai nosūtīs paraugu uz laboratoriju.

Lai arī ko jūs izlemtu darīt, rezultāts var izraisīt šoku. Kad uzzināsiet, ka patiešām gaidāt bērnu, jūs varbūt priecāsieties, varbūt šī ziņa jūs satrieks, bet varbūt jūs vispār kritīsiet panikā. Lai kā arī tas nebūtu, jums ir jātiek skaidrībā par to, ko jūs domājat un ko jūtat attiecībā uz notikušo. Parunājieties ar cilvēkiem, kuriem uzticaties: draugiem vai tuviniekiem. Vai arī ar bērna tēvu. Necentieties meklēt izeju pilnīgi viena, norobežojoties no visiem.

Aizejiet pie ginekologa

Ja jums šķiet, ka esat stāvoklī, uzreiz dodieties pie sava ginekologa, neatkarīgi no tā, vai jau izdarījāt grūtniecības testu, vai nē. Jo ātrāk to izdarīsiet, jo labāk, tāpēc ka tieši jūsu ārsts parūpēsies par to, lai jums tiktu nodrošināta uzraudzība, t.i., grūtnieces uzraudzība līdz zīdaiņa piedzimšanai. Ārsts vai ārste izskaidros, kādas izmaiņas jūsu organismā notiks tuvākajās nedēļās, un sāks jūs regulāri novērot. Jums nāksies padomāt par daudzām lietām, piemēram, kur dzemdēt savu mazuli, kā nesaslimt grūtniecības laikā, kā tikt galā ar mācībām vai darbu, noskaidrot savas tiesības un to, kāds pabalsts jums pienākas utt.

 

Grūtniecība un grūtniecības pazīmes

·     Grūtniecības testi

·     Aborts