Xblog – Viss par seksu » Grūtniecība un grūtniecības pazīmes

Grūtniecība un grūtniecības pazīmes

Tā vai citādi, lēmumu pieņemat jūs pati. Tomēr reizēm ir lietderīgi apspriesties ar citiem.
23 g. v. meitene

 

Kā noteikt, vai esmu stāvoklī?

Jūs nevarat sagaidīt menstruācijas, smeldz uztūkušās krūtis, jūtaties nogurusi, spēki ir izsīkuši… Jums ir aizdomas, ka esat stāvoklī, un gribat to noskaidrot pēc iespējas ātrāk. Šīs pazīmes varētu palīdzēt tev saprast, vai patiešām esi stāvoklī:

Ja mutē krājas vairāk siekalu, ir slikta dūša, esi kļuvusi neparasti jutīga, visu laiku jūties izsalkusi vai arī esi pavisam pazaudējusi apetīti, esi kļuvusi jutīga pret smaržām, miegaina, garastāvoklis lēkā kā bumbiņa? Bet varbūt ir palielinājies vēders un izmainījusies vēdera līnija (līnija no nabas virzienā uz kaunumu), kā arī mainījusies krūšu galu krāsa? Tas vēl nenozīmē, kad esi stāvoklī…šīs pazīmes var parādīties daudzu citu iemeslu dēļ.

Bet varbūt pazudušas mēnešreizes, krūtis kļuvušas lielākas un masīvākas, bet, paspiežot krūšu galus, izdalās pirmpiens? Kaunuma lūpas un maksts ir piebriedušas un kļuvušas zilganas? Ķermeņa temperatūra lielāka nekā 37o C? Un grūtniecības testa rezultāts ir pozitīvs? Tu droši vien esi stāvoklī, ir īstais laiks apmeklēt ginekologu…

 

Grūtniecība un grūtniecības pazīmes

·     Grūtniecības testi

·     Aborts