Xblog – Viss par seksu » Fetišs, fetišisms (Fetish, Fetishism)

Fetišs, fetišisms (Fetish, Fetishism)

Fetišs – tas ir jebkāds objekts, kurš jūs seksuāli uzbudina. Reāli tas var būt jebkas. Fetišs var būt objekts, audums (materiāls), smarža vai situācija. Vienkāršāk sakot, jūs var uzbudināt augstpapēžu kurpes, seksuāla apakšveļa, zābaki, ādas apģērbi, zīds, smaržas vai vergs, kas atrodas uz ceļiem sava saimnieka priekšā. Lai arī kas tas būtu, ja jūs tas uzbudina, tad tas tiek saukts par fetišu.

Nav nekas slikts, ja jums ir savs fetišs. Spēja komunicēties un kaulēties tāpat var palīdzēt jums saprast un atrast savus fetišus. Ādas apģērbi un citi ādas izstrādājumi ir paši vienkāršākie un visizplatītākie objekti fetišiskās mīlas rotaļās. Otrajā vietā, protams, ir sieviešu augstpapēžu apavi. Ādas un lateksa apģērbu popularitāti fetišā nosaka tas, ka tie ļoti seksuāli apspīlē jūsu ķermeni. Tāpēc arī šādi apģērbi pamodina jūsu kaislīgo ES, bet no ādas vai lateksa izgatavotas važas burtiski pielīp kā jūsu otrā āda.

Kā zināms, smadzenes ir cilvēka vislielākā erogēnā zona, tāpēc lomu vai citas erotiskās rotaļas var būt ļoti karstas. Augstpapēžu apavi un korsetes ir ierobežojoši apģērbi, kuri maina ķermeņa līnijas, un tas lieliski stimulē erotiskās fantāzijas. Tie ir klasiskā fetišisma apģērba gabali. Ar super augstiem papēžiem ir gandrīz neiespējami staigāt, tāpēc tas var būt ļoti seksuāli. Pareizi valkājamas korsetes var dramatiski izmainīt ķermeņa līnijas. Citi fetišismi? Formāli vīriešu apģērbi, kovboju apģērbi, formastērpi, medicīnas māsiņu apģērbs, harēma meiteņu drānas… sarakstu var turpināt un turpināt.

Cits populārs fetišs – maiga āda, pilnīgi bez apmatojuma. Noskūta āda ir maiga kā zīds, pilnīgi kaila un ļoti neaizsargāta. Noskūtas kājas, paduses vai ģenitālijas patiešām atšķiras no tādām, uz kurām ir apmatojums.

Fetiša rotaļu ainās atklāti redzamu ķermeņa vietu skūšana (kā paklausības zīme) ir pietiekami bieža un skūšanās var kļūt par lielisku rituālu. Bieži izplatīta fetiša fantāzija (bet reti kad izpildāma reālajā dzīvē) ir sievietes galvas matu noskūšana, kas tiek uzskatīta par ļoti erotisku vai arī ir vēl viena paklausības zīme.

Daudzām sievietēm arī patīk ģērbties kā vīriešiem un otrādi – vīriešiem kā sievietēm. Tāda dzimumu maiņa var atvērt neaptveramas iespējas seksa rotaļām.

 

Sekss

·     Vaginālais sekss

·     Orālais sekss

·     Anālais sekss

·     Fetišs