Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Erotiskā spēle naktsklubā

Erotiskā spēle naktsklubā

Savs dzīvoklis erotiskajām spēlēm ir labs, bet dažkārt ir vēlme paplašināt teritoriju. Ja jūtat, ka esat gatavi mazai avantūrai, pārejiet uz klubu. Ja spēsiet pilnībā pievērsties spēlei, tad naktī Jums būs kaislīgs sekss. Jums ir jāizlemj, kurā naktsklubā tikties, un turp dodaties katrs pa savu ceļu. Pirms tam, protams, būtu labi speciāli sagatavoties – saposties pēc iespējas seksīgāk un erotiski noskaņoties. Naktsklubā Jūs gaida draiva un enerģijas pārpilna atmosfēra, alkohols liek galvai noreibt, dialogā ar mūziku iesaistās karstie ķermeņi, vārdi vairs nav tik būtiski.
Meitenei pašai jāizlemj kādā lomā iejutīsies – skumīgā skaistule pie galda vai seksīgā “tusētāja” deju laukumā. Jebkurā gadījumā – vīrietim jābūt medniekam un jāiet klāt iepazīties.Sākotnēji tikai acu kontakts – dzirksteles izskries Jums cauri 😉 Pēc tam vajag padejot kopā un pilnībā nodoties mūzikai, izmantot katru lēno melodiju, lai varētu nejauši viens otram pieskarties: viņa roka noteikti nolaidīsies līdz Jūsu dibenam, viņa pirksti maigi glāstīs Jūsu seju…bet tomēr spēlējaties, it kā būtu iepazinuši viens otru tikai tagad un neatļaujaties neko vairāk.

Vīrieša mērķis savaldzināt, apburt, pierunāt ne tikai iedot tālruņa numuru, bet aizvest pie sevis. Kad parādīsies vēlme nolīst kādā intīmākā vietā, nezaudējiet noskaņojumu, liekat viņam iekarst vien no Jūsu skatiena, komplimentiem, pieskārieniem. Vislabāk, ja uz dzīvokli vai pasūtīto numuru varat aizbraukt ar taksi. Aizmugurējā sēdeklī varēsiet bez apstājas skūpstīties, glāstīt viens otru, varbūt pat ar pirkstu palīdzību palīdzēt sasniegt pirmo orgasmu. Bet dariet to pēc iespējas neuzkrītošāk, taksists tomēr arī cilvēks 🙂
Bet pēc tam sekss-sekss-sekss!!! Izbaudiet viens otra kompāniju kā pirmo reizi vai izdariet ko tādu, par ko jau sen sapņojat. Pēc tam ilgi varēsiet atcerēties par patīkamo iepazīšanos klubā!
4 Responses to “Erotiskā spēle naktsklubā”

 1. andris Says:

  veletos iepazities attiecibam ar jaunu meiteni lidz 25 no rigas ar savu dzivokliti!!!


 2. LL Says:

  “pēc iespējas neuzkrītošāk, taksists tomēr arī cilvēks :D”
  šo variantu tiešām kkad gribētos noprovēt 😀


 3. sekssus Says:

  LL ko tu neteiksi 😀


 4. Janis Says:

  ko es varu teik.man ir prieks ClubX.


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)