Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Erotiskā spēle – Geiša

Erotiskā spēle – Geiša

Šī spēle ir vienkārši ideāla “iesācējiem”. Tie, kas vēl nav pieredzējuši lomu spēles uz zīda pārvalkiem un nav gatavi sarežģītu erotisko scenāriju īstenošanai, varēs sākt ar vieglu spēli – “Geiša”.
Šajā spēlē pat nav nepieciešams neko iepriekš izplānot, tas var būt patīkams pārsteigums. Iniciatīva šoreiz gulstas uz sievietes pleciem.
Ja Jums nav kimano vai kleita ķīniešu stilā, izmantojiet krāsainu zīda halātu.
Sasieniet matus copē un nostipriniet ar diviem kociņiem, acis iezīmējiet ar melnu kontūrzīmuli japāņu stilā, bet lūpas uzkrāsojiet koši sarkanas. Tieši tādā izskatā Jums jāsagaida Jūsu mīļotais. Šajā vakarā Jūs esat viņa prieks, viņa kalpone, viņa labais noskaņojums. Jums viņš ir galvenais. Sniedziet baudu ar savu uzmanību, sarunu, graciziotāti un maigu iniciatīvu.
Palīdziet viņam izģērbties, pieaiciniet pie galda ieēst suši (jau iepriekš pasūtiet no restorāna vai pagatavojiet pati) un iedzert sake. Pēc tam seko tējas ceremonija: salejiet tēju krūzītēs, vēdiniet mīļoto ar vēdekli, izklaidējiet ar patīkamu sarunu.

Lai visa vakara gaitā skan patīkama mūzika – putnu čivināšana vai ūdens calošana, deg sveces un aromātiskie vīraki ar lilliju smaržu.
Tad pajautājiet vai mīļotais grib izjust Jūsu glāstu jutekliskumu. Visticamāk atbilde būs apstiprinoša. Tagad Jums viņam ir jāsniedz klasiskā japāņu masāža – “Sakuras zars”. Viņam jānoguļas uz vēdera, bet Jūs nosēžaties uz gurniem vai blakus – kā Jums ērtāk. Uzkarsējiet viņa muguru ar glāstiem, bet pēc tam pārlaidiet ar ledus gabalu, kamēr ūdens piles sāk tecēt katra uz savu pusi. Šīs lāsītes Jums jānolaiza ar lūpām un mēli, bet pēc tam mazliet jāiekožas tajās vietās un maigi jāuzpūš elpa. Kustībām jābūt lēnām un maigām, tikai pa retai rezei uzbudinošām un straujām. Tieši šādam salikumam vajadzētu sniegt pasakainas sajūtas un kaislīgu nobeigumu.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)