Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Erotika bildēs

Erotika bildēs

Senajos laikos dievietes staigāja apkārt kailas. Un tas nevienu nemulsināja. Kāpēc zem apģērba slēpt skaisto un dievišķo augumu? Pagāja tūkstošgades – cilvēki apģērbās. Protams arī apģērbtas sievietes ir skaistas, bet apbrīnot kailu ķermeni tomēr ir tīkamāk.

Jebkura sieviete ir skaista dieviete – spējīga iedvesmot vīrieti. Ja ir kaut mazākās šaubas par to, tad to var diezgan ātri labot. Kā stimuls tam, ka esat unikāla un lieliska, var būt erotiska fotosesija, rezultāts būs redzams bildēs.
Sievietes sakumā kautrējas izģērbties kameras priekšā vai nodarboties ar seksu pie iedegtas gaismas. Tā ir pilnīgi normāla reakcija! Pat meitenes, kas brīvi jūtas un sirdī ir eksibicionistes, pirmās 20 minūtes kameras priekšā uzvedas neveikli, cenšoties atslābināties.

Lai pēc iespējas mazāk uztrauktos kameras priekšā, vajag visu kārtīgi pārdomāt: sākot ar tēla izvēli un ārējo izskatu, līdz pat uzņemšanas vietai un garstāvoklim. Izvēlaties fotogrāfu un jau iepriekš apspriežat visus aspektus. Tiekat skaidrībā, vai fotogrāfijas būs domātas pašas priekam, mīļotajam vai, lai ievietotu erotiskās iepazīšanās saitā. Jāizdomā vai vēlaties fotogrāfēties mājās, studijā vai pie dabas. Pārdomājiet savu tēlu, jo izvēles iespējas ir plašas: burvīgs puskails eņģelis uz mājas jumta, atkailināta nāriņa ezerā. Nav nepieciešams izģērbties pavisam, var iztikt arī ar skaistu apkašveļu – tā ir jūsu izvēle un fantāzija.

Nevajag domāt, ka Jums nav modeles izskats, jo negatīvās emocijas ir saskatāmas uzņemtajos kadros. Fotogrāfs Jūs izjutīs, jokos, izteiks komplimentus, un nepārtraukti fotogrāfēs. Rezultāts būs vienreizējs.  Jūs pamanīsiet cik apburošas Jūsu rokas, cik skaists muguras izliekums, cik dievīgas ir Jūsu krūtis un dibens. Ar vienu kadru fotogrāfs izcels Jūsu ķermeņa skaistumu, iemūžinās degsmi Jūsu acīs, uztvers seksīgo smaidu, un, protams, uzlabos garstāvokli, atgādinot cik skaista un iekārojama Jūs esat.

Daži erotisko saitu lietotāji profilā izstāda profesionāli uzņemtās bildes. Kāda lietotāja no ClubX.lv padalījās ar mums pieredzē:
“Mana pirmā pieredze erotiskā fotosesijā ir jau ilgu laiku atpakaļ. Es mācījos modeļu skolā, un vienā fotosesijā fotogrāfs palūdza man novilkt blūzīti. Es protams neapmulsu un biju par sevi pārliecināta. Es neuztraucos par to ,ka bildes varētu kaut kur pazust un pēc tam parādīties man nevēlamās vietās. Protams, tajā laikā es fotogrāfējos pieticīgi, aizklājot krūtis ar rokām un garajiem matiem. Tikai pēc pāris gadiem es ar nolūku fotografējos kaila. Gribēju uz sevi paskatīties no malas. Pirmajā reizē ļoti kautrējos, bet, kad ieraudzīju rezultātu, nespēju noticēt, ka tā esmu es. Ik pēc kāda laika atkārtoju šo eksperimentu, fotogrāfējoties stilā “akts”. Pusstundas laikā pazūd visa kautrība, bet pēc tam esmu atbrīvota un fotogrāfs tikai strādā. Skaistas profila bildes erotiskos saitos pievilina vīriešus, un man ir lielāka iespēja veikt izvēli no plašā klāsta”. Kā apgalvo fotogrāfi, kas fotografē aktus, tādā fotosesijā galvenais atrast kontaktu ar modeli. Svarīgi ir runāt, lai noskaņotu modeli, lai palīdzētu aizmirst, ka viņa atrodas kameras priekšā, un neizmantot steriotipiskas pozas.
“Ne vienmēr ir nepieciešams slavēt un izteikt komplimentus. Dažas pret to attiecas ar diezgan lielu skepsi. Labāk sasmīdināt, lai meitenes atslābinātos, vai arī uzlikt mūziku un klusējot fotogrāfēt. Kādā noteiktā momentā uzslavēt, pamanīt viņā ko tādu, ar ko viņa gribētu palielīties – parādīt cik kaislīga, rotaļīga un jautra ir”. Drausmīgi ir tad, ja modele jautā “un kā man tagad nostāties?”. No tādiem jautājumiem fotogrāfam pāriet vēlme kaut ko darīt. Un fotosesija pārvēršas rutīnā, nevis mākslas darbā. Jo labai sesijai ir vajadzīga laba aparatūra un labs mākslinieks, kurš ar to darbojas.

Parasti šāda veida fotosesija ilgst vairākas stundas. Izmaksas un kvalitāte atkarīga no fotogrāfa. Bet rezultāts parasti ir tas pats  – kails ķermenis, kas priecē acis un saka “Skaties – esmu skaista, iekārojama, vai tad Tu mani nevēlies?”
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)