Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Dzīvē viss nenotiek kā pasakās!

Dzīvē viss nenotiek kā pasakās!

…Eh…, Dievs jau no dabas mani apveltījis ar šķelmīgu skatienu un lielām formīgām krūtīm! Neliela auguma gaišmataina nevainīga meitenīte, kas jau savos 15 gados zināja kā sevi apmierināt, bet nezinu kādēļ nosolījos sev, ka mana pirmā reize pa īstam būs tikai tad, kad būšu pilngadīga. Un tā pa skaisto kā vienmēr filmās rāda!
Svelmīgā vasaras brīvdienā biju laukos, saule karsēja līdz neprātam un vienīgais ko gribējās būt tuvāk ūdenim, nelīdzēja pat vējš, kas ik pa laikam nerātni paslīdēja zem manas vasrīgās kleitiņas! Izrādās paredzēta siena talka pie kaimiņiem, esot jābrauc palīgos, bet tik ļoti negribējās, jo tur tak tikai vecie būs un ko tad es tur tāda 16-gadīga draiskule lai daru!? Bet atteikt nesmuki, paķērusi savu velosipēdu un matiem plīvojot minos uz kaimiņu māju pusi! Liels bija mans pārsteigums, kad pagalmā ieraudzīju simpātisku puisi! Man smaids līdz ausīm, ķermenis trīc no karstuma un prieka, ka talka nebūs garlaicīga!
Sabrauca visi pārējie un nu jādodas darbos! Laiks paskrien ātri un siens jau savākts, ķermenis sasvīdis un pat vasarīgās drēbes līp pie auguma, visi čalojot dodas uz mājas pusi, bet puisis aicina mani peldēties un mēs jau esam pie patāla dīķa, viņš novelk drēbes un metas ūdenī, bet es kautrējos! Prātā pārskrien miljons domu, kas, kā, un ko….

Bet eju peldēties ar visām drēbēm! Puisis piepeld klāt, sākas draiskošanās un atskan teksts: Varbūt izģērbsies!? Samulsums, bailes, nesaprašana un viss pārējais griežas galvā, bet jau par vēlu- puisis pieskaras manam augumam, ūdenī piebriedušajiem krūšu galiņiem un novelk krekliņu! Sajūtas lieliskas, bet ar mani tā vēl nebija noticis, satrūkstos, izkliedzu: Tā nedrīkst! Un bēgu prom!
Atkal tiekamies mājās, kad visi jau ir pie mielasta galda un dzer aukstu lauku pašdarinātu alu! Bet mani pārņem nogurums un gribas gulēt, ieeju mājā, palienu zem segas un iemiegu! Pamostos no kutinošas sajūtas pa seju! Atverot acis mana priekšā ir viņš: Re ko Tev atnesu un viņš man sniedz smilgu ar meža zemenītēm! Pateicos un paņēmu, bet viņš ielīda pie manis gultā! Viņa roka glāstija manu ķermeni, kas trīcēja kā apšu lapa, jo līdz šim neviens izņemot mani pašu tam nebija pieskāries, roka ieslīdēja biksītēs tik maigi un lēni, gandrīz nemanot, bet manas cieši saspiestās kājas neļāva tikt tālāk! Prātā viena doma, ka gribu, bet nedrīkst, jo pašai pret sevi solījums! Puisis samulsa! Es aizbēgu un palaidu garām savu pirmo reizi, kas varēja izvērsties skaistāka kā jebkad un labāka nekā to rāda filmās, jo puisis bija tik maigs, saprotošs un pieredzējušāks!

….
Man bija jau 18! Devāmies ar draudzeni uz kautkādiem laukiem pie paziņām, kas uzaicināja uz diseni! Protams daudz alkahola un nakšņošana puišu mājā! Es ātri sareibu, bet pa šiem gadiem biju labi samācījusies puišus kārdināt un uzbudināt tikai ar vārdiem un netiešiem pieskārieniem! Tā arī notika šoreiz- izvēlējos glītāko no visiem un ķēros pie lietas, jo tas tā uzjautrināja, bet pat neparedzēju kā tas beigsies!
Puisis juka prātā no manis un visu laiku megjināja aizvilkt uz blakus istabu, bet es tik veikli tiku galā ar šiem tekstiem, ka vinjam apnika megjinājumi mani pielauzt! Caur biksēm jutu, ka viņa loceklis ir gatavs……. Visi izgāja ārā uzpīpēt, bet mēs palikām istabā! Tikko durvis aizcirtās, viņš pagrūda mani- piespieda pie sienas, pacēla svārkus, pavilka malā biksītes un ietrieca manī savu locekli no mugurpuses, viņš rāva mani aiz matiem un paātrināja tempu, es iekliedzos laikam jau no sāpēm un viņš beidza! Sakārtojās pats, nolaida manus svārkus, pagrieza pret sevi, noskūpstīja un apsēdās krēslā! Atnāca draugi un tusiņš turpinājās, bet neviens pat nenojauta kas tikko notika! Tā bija mana pirmā reize…


Tikai gadiem ejot esmu sapratusi, ka dzīvē viss nenotiek kā pasakās un tad, ja mēs sev uzliekam principa slogu varam palaist garām labāko, kas jebkad var būt! Es neko nenožēloju bet ik pa laikam atceros 16 gadus un siena talku un kā tas vareja beigties, ja prātā nensotrādātu „STOP” un apņemšanās gaidīt līdz 18 gadiem!
Nenožēloju arī pirmo reizi, jo sapratu un ieguvu labu mācību, ka ar vīriešiem spēlēties nedrīkst! Un kas pats labakais, jau ir pagājušii vairāki gadi un apzinos to, ka man patīk ne tikai tas maigums un rūpes ko piedzīvoju 16 gados, bet ar patiku baudu skarbu un rupju seksu kāds bija pirmajā reizē! … 🙂
5 Responses to “Dzīvē viss nenotiek kā pasakās!”

 1. jan Says:

  nu jaa, pamacoshs stastinjsh, domaju ka pirma reizite 16. gados noteikti butu sanakusi forshaka, bet ta otra reizite ari forsh piedzivojums… ko tagad daries, cik tev gadini un vai esi pieejama kkur? 😉


 2. Janis Says:

  Ja pacosi sisstasts.Es vel ari gaidu isto meiteni.vel 24g vel nevainigs.Nebutu pretim ar tevi satikties.


 3. kaspars Says:

  loti skaists un reize skumjs stasts zel kad es nokaveju iespeju piedalities bet izlasot tavu saprotu kad man nebija ne kadu ceribu uz labu balsojumu


 4. Sandra Says:

  Pilnigi tevi saprotu.Mana pirma reidze ari nebija no tiem skaistajiem.


 5. Katrīna Says:

  Līdzīga situācija.


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)