Xblog – Viss par seksu » Drošs sekss

Drošs sekss

Kas tas ir un kāpēc katram vajadzētu gribēt tā darīt?

Daudzi cilvēki uzskata, ka “drošs sekss” neizbēgami ir garlaicīgs. Tie ir nieki. Patiesībā ir pilnīgi otrādi. Parasts sekss ir tikai dzimumakts un nekas vairāk, bet drošs sekss var dot daudz intīmāku un emocionālāku pieredzi.

Cilvēki praktizē drošu seksu tam, lai apturētu seksuāli transmisīvās slimības, arī HIV – vīrusu, kurš atver ceļu AIDS. Tātad droša seksa iemesls ir skaidrs. Tas ir nepieciešams tam, lai neļautu tūkstošiem cilvēku ciest no AIDS nelaimes.

Tomēr drošam seksam nav jābūt iegrožotam, it kā kāds stāvētu ar sveci. Nebūt ne. Drošs sekss – tā ir blāva gaisma, klusa mūzika, siltas rokas, mitras mēles, maigi glāsti, ilgi dziļi skūpsti, cieti krūšu gali, stīvi “gailīši” un neprātīgi orgasmi, kad no baudas saritinās pat jūsu kāju pirksti.

Nedrošs sekss ir tad, kad jūsu un otras personas ķermeņa izdalījumi sajaucas. Drošs sekss ir tāds sekss, kad ķermeņa izdalījumi nesajaucas. Tātad būtībā drošs sekss ir saistīts ar prezervatīva izmantošanu.

Ja kāds pieskaras manām ausīm, skūpsta tās vai iebāž iekšā mēli, tad man pār visu muguru noiet skudriņas.
23 g. v. meitene

Arī tas ir drošs sekss:

 • franču skūpsti,
 • paplikšķināšana pa dibenu,
 • masturbācija,
 • kājas pirksta sūkāšana,
 • nepiedienīgas sarunas,
 • izģērbšanās,
 • gurnu glāstīšana,
 • berzēšanās ar ķermeņiem,
 • stimulēšana ar pirkstiem,
 • kairināšana,
 • bakstīšana un berzēšana ar degunu,
 • fantazēšana,
 • imitācija.

Ja tu nekad neesi laizījis šokolādes krēmu no savas mīļotās krūšu galiņiem, tad tu nezini, ko nozīmē sekss.
21 g. v. puisis

Dzimumakts – tā ir tikai viena seksa puse

Ar prezervatīvu ir drošāk, bez prezervatīva nav droši. Neapstrīdams fakts ir tas, ka parasti dzimumakts nav ilgs. Parasti vīrieši zina, ka, lai izplūstu sēkla, pietiek ar dažām dzimumakta minūtēm. Pēc tam interese par seksu zibenīgi krītas.

Tātad dzimumakts – tas ir seksa partijas beigu sākums. No tā brīža, kad sākas dzimumakts, parasti nepaiet ilgs laiks, līdz jūs atkal mierīgi apskaujat viens otru.

Drošs sekss – tā ir pētīšana un eksperimentēšana ar visu, kas var aizvietot dzimumaktu. Tās ir lietas, kuras nav tik bīstamas, tomēr sniedz līdzīgu, ja ne vēl lielāku, seksuālo apmierinājumu. Daudzās grāmatās par seksu ir parasts rakstīt par “sagatavošanos seksam”.  Tā parasti tiek saprasta kā seksuālā priekšspēle, kuras laikā jūs glāstāt viens otru, cenzdamies savstarpēji uzbudināties, lai varētu sākt “galveno etapu” – dzimumaktu. Tomēr vienā mirklī aprīt visas pusdienas, lai ātrāk dabūtu saldo ēdienu, nav saprātīgi, var priecāties un izbaudīt to ilgas stundas un ar to vien var pietikt, lai apmierinātos, pat nesākot dzimumaktu.

Daudzām sievietēm ir vieglāk sasniegt orgasmu, ja mīļotais stimulē viņas kutekli, glāstot un masturbējot ar roku, vai ja viņas pašas to dara mīļoto acu priekšā. Tāpat arī daudzi vīrieši var ļoti viegli nonākt pie orgasma, stimulējami ar roku vai muti, berzējot savu dzimumlocekli starp sievietes krūtīm, gūžām vai augšstilbiem. Dzimumakts nav pati svarīgākā lieta. Orgasms tāpat.

Pārāk bieži un pārāk ātri cenšoties sasniegt orgasmu, varat zaudēt visus citas iespējamās baudas. Orgasmi ir lieliskas lietas, tomēr sekss var būt brīnišķīgs arī bez tiem.

Ir daudz jautrākas lietas, ko jūs varat darīt tā vietā, lai vienkārši savienotos. Vislabākie mīlnieki ir tie, kam ir bagāta izdoma, kuri eksperimentē un ir uzmanīgi. Liels un ciets krāniņš un labs mīlnieks – tas nekādā ziņā nav viens un tas pats.