Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Draiskais meiteņu vakars….

Draiskais meiteņu vakars….

Kad mana labākā draudzene Inna uzaicināja ciemos mani pasēdēt un iedzert šampanieti, viņa mani uzreiz brīdināja:

– Vīrieši šodien nebūs! Tu taču zini, kā viņi dara- savācas visi kopā aplītī un apspriež savas ikdienas problēmas. Tādēļ izdomāju sagādāt pavisam jauku pārsteigumu. Atceries manu draudzeni – Karīnu?

– Tā rudā meitene ar lielajām krūtīm? Viņa atbrauks ar pāris lesbietēm un uzrīkos mums lielisku baudas pilnu pasākumu.

Pēc kādas pusstundiņas ieradās Karīna ar Natašu – garu blondīni ar mazām krūtīm un garām kājām , un Jeļenu- šarmanta bruneti ar lieliskas, apaļīgas formas dupsīti.

Pēc diviem kokteilīšiem meitenes ātri sāka izģērbties un aplūkot viena otru.

Nataša ar Jeļenu laizīja krūtis Innai līdz tam brīdim, kad nesāka ķerties klāt kam nopietnākam – kad man pēkšņi ķermenis ietrīsājās aiz vēlēšanās piebiedroties.

Pēc tam Nataša apgūlās un mīļi sāka laizīties mēlītēm ar Innu, bet pa to laiku Jeļena sēdēja ar savu vāverīti viņai uz sejas. Viņas abas tik jauki kaifoja aiz baudas un viena otru it kā perfekti izjuzdamas sapratās no jebkuras maigas kustības, bet manas biksītes sāka palikt ar vien siltākas un slapjākas.

Bet tas bija tikai sākums. Pēc lielā orgasma sasniegšanas Nataša paņēma vibratoru un sāka bāzt to Jeļenas vāverītē , bet Jeļeņa saķēra skaistās brunetes dupsīti , pavēra to mazlietiņ uz savu pusi un sāka laizīti anālo atverīti.

Kad viss bija lieliski beidzies, tad sakrāsotā Inna ar pēdējo elpas vilcienu teica:

Tas bija neatkārtojami!

Vai Jūs to nevēlaties pamēģināt pašas? vaicāja Karīna.

Nē tas nav iespējams! Noņurdēja Inna. Vienu brīdi viņa juta , ka tiešam vēlas to, bet baidījās mani aizvainot, tādēļ nolēmu noskaidrot situāciju:

Nezinu, kā Tu, bet ja es tagad kādai neuzmākšos, lai ar mani paspēlējas, tad sākšu pati sevi ar banānu izdrāzt!

Visas trīs lesbietes pienāca pie manis. Pēc maza brītiņa viņas mani pilnībā izģērba. Karīna ar Natašu maigi laizīja man krūts galiņus, bet Jeļena smuki noliecās celīšos pie manis.

Jā- to es saprotu! Mana draudzene bieži sūkāja vīriešiem, taču šī bija pavisam cita lieta! Jeļena pa visiem 100% zināja, kās tas ir jādara. Vīrieši savukārt orālo seksu uzskata par neatņemamu intīmās dzīves sastāvdaļu, un tas viņai bija pats svarīgākais!

-Hei! Par mani jau aizmirsāt ? –iekliedzās Inna.Viņa vairs nevarēja izsturēt. Nataša pagrieza savu sejiņu uz draudzenes pusīti un sākās viens liels lesbiešu apmierināšanas karuselis.

Neatceros, kas pēc tam notikt man apkārt- jo Jeļena darbojās tik prasmīgi ar savu mēlīti, ka nespēju ne par ko citu vien domāt, kā tikai par to, kā viņa to prasmīgi daraJ Viņa ilgi man laizīja klitoriņu, efekts bija tik spēcīgs, ka zaudēju gandrīz samaņu . Es beidzu ar tādu spēcīgu grūdienu, bet Jeļena mani visu izlaizīja līdz pēdējai pilītei. Un pēc tam….Vai es varēju atdzīties? Protams. Pagāja piecas minūtes un skaistā brunete smagi ieelsojās. Es sapratu, ka viņa tulīt, tulīt beigs un pamēģināju savu vismīļāko paņēmienu – nolaizīju savus pirkstiņus un ieslidināju tos viņās siltajā, maigajā vāverītē un maigi sāku laizīt klitoriņu. Tas Jeļenu uzvilka tik pat spēcīgi kā mani.

Pienāca pusnakts un lesbietes apģērbās un aizbrauca , paliku divatā tikai es ar Innu. Abas bijām mazliet sakautrējušās , jo nekādi ne viena , ne otra nespēja noticēt, ka labākās draudzenes ir apmierinājušas viena otru, bet pēc tam , pēc kādām pāris minūtēm, situācija pamainījās : laiski iegūlāmies ar viņu gultiņā un sākām apspriest baudas pilno vakaru. Laizīt citai sievietei un sajust kā arī viņa Tev laiza – kas var būt vēl uzbudinošāks un baudāmāks! Tas būtu gandrīz tas pats, kad es pati sev laizītu vāverīti, – bet protams, lai to izdarītu, man būtu vajadzīga ļoti gara mēle 😉 – Un tagad man šķiet, ka lesbiešu sekss ir tik pat labs ( ja ne pat vēl labāks) kā sekss ar vīrieti…
17 Responses to “Draiskais meiteņu vakars….”

 1. Raivixss Says:

  Lu labs stāstiņš jau gan :))


 2. Kārlis Says:

  Super stastiņš! Lasot vien jau rodas iegriba pievienoties šai jautrajai Lesbiešu kompānijai, bet viriešus tonakt tur neviens arī negaidīja…


 3. Slapjais Says:

  baigi labais staastinjsh
  pat labaaks nekaa dazh labs pornjuks


 4. Etgars Says:

  Stāsts pa pirmo labprātām tādus biežāk lasītu 🙂


 5. sieviete Says:

  Lai ari lidz sim uz lesbietem biju skatijusies skeptiski,tad so lasot taa sagirbejas ko tadu piedzivot,ka nevar izturet…
  Maneja ir mitra… mmmmmm…. 😉


 6. tomijs Says:

  deem..man apenes saplīsa!


 7. zzmm Says:

  sliktaakais lesbiessu staasts manaa muuzzaa!
  izskataas ka rakstiijis viirietis! vai sieviete kyrai nekad nav bijis kontakts ar otru sievieti!


 8. senseless Says:

  Izklausiijaas interesanti n ljoti patiikami. WOW! diewinu kaisliigas un mazliet nekjiitras sievietes. Mazliet dirty naak tikai n 1niigi par labu sew n sexuaalajai dziiwei 🙂


 9. santabi Says:

  vienkarsi ideals stasins un tas sajutas ari ir labas to es pati zinu


 10. Vlada Says:

  mmmm tas ir patikami pati nekautresos esmu lezbe un to dievinu ka laizit


 11. The_Name Says:

  OMG, stulbākais stāsts vēsturē ;p


 12. sandra Says:

  gluži ticams stāstiņs naff, bet uzbudinoš gan. Tā turēt.


 13. Anna Says:

  Mmm… Nice! Es ari ta gribu! Lick…


 14. janis Says:

  velos seksu ar meitenes


 15. Mazaa Says:

  Stastinjs vnk super. Gribetu pameginat. Bet diemzel nepazistu nevienu lezbieti


 16. Drāmas Karaliene Says:

  Izklausās, ka šito ir rakstījis vīrietis 😛 Es varētu uzrakstīt labāk. Jau kādu laiciņu blogā šad un tad kādus erotiskos stāstiņus iepinu 😉


 17. laura Says:

  es arii esmu lesbiete, ja ,meitenes veeleetos izsklaideeties un padraiskoties, man ir arii mana meitene kura ljoti labi prot laizit klitorinju,mm. shis staasts mani ljoti uzbudinaaja, pat sagribeejaas pashai to visu izjust uz sevis, ja meiteneem garlaiciigi-zvanat!


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)