Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Cik gados Jums bija pirmais sekss?

Cik gados Jums bija pirmais sekss?

Katram dārzenim un auglim pienāk savs nogatavošanās laiks, tāpat arī pirmajam seksam – katram cilvēkam tas notiek individuālā laikā. 576 erotiskā iepazīšanās saita ClubX.lv lietotāji atbildot uz jautājumu:”Cik gados Jums bija pirmais sekss?” palīdzēja noskaidrot, ka populārākais laiks puišiem un meitenēm ir no 15 – 18 gadiem. Tieši šajā vecumā gandrīz puse aptaujāto – 48,4% spēra savu pirmo soli lielajā seksā. 23,8% sagaidīja pilngadību, īsto partneri, vai īsto brīdi, lai nodarbotos ar seksu vecumā no 18 – 20 gadiem. Lielākā daļa vīriešu izmantoja izdevību, lai noskaidrotu, kas tas “sekss” tāds ir jau 14 vai mazāk gados. Arī meitenes šajā vecumā mēdza nodarboties ar seksu, tāpēc 14,9% jau savā 14 dzimšanas dienā zināja, kas un kā ir jādara. Tai pat laikā atbildētāju vidū ir cilvēki, kas ar seksu nav nodarbojušies līdz 20 gadu vecumam, bet pirmo reiz pamēģināja 20 – 22 gados – 7,5%, un arī tādi, kas ar seksu nodarbojās vēl vēlāk, pēc 22 gadiem – 5,4%. Bet cik gados Jūs pirmo reiz nodarbojāties ar seksu?
24 Responses to “Cik gados Jums bija pirmais sekss?”

 1. Andrejs Says:

  Pirmo reizi bija 17 gados 🙂


 2. LL Says:

  Nedaudz traki , ka redzi skaitli 14 …
  pati to paprovēju pēc 19 un galīgi nav ko nožēlot 🙂


 3. kreizii Says:

  nu un kas tad slikts 14?


 4. LL Says:

  Nu nez , a kas tur labs tādā gadījumā?


 5. 14gadniece Says:

  katrs jau to dara tad, kad grib! man ir 14gadi, bet vel paldies Dievam nav bijis. Un saubos vai to ari gribu tik atri. Uzskatu, ka tas tomer ir jadara tikai tad, kad tiesam to velas un ir skaidriba, ka izsargaties u.t.t.


 6. Aleksandra Says:

  es pirmo seksu izdariju 14 gados paliku stavokli mana beerna teevs ir no lietuvas vinam bija 16 tagad mees ar vinju esam kopa un driiz mees dariisim seksu


 7. janis12412 Says:

  man 18 gadi bet nevainigs


 8. sarmiite Says:

  Ja nemaldos,tad man tas bija 15 vai ari tikko bija palikuši 16,nu neko nenožēloju,bet tagad pēc vairākiem gadiem tikai saprotu,ka tajos 15 nekas īpaš jau nav un vēl it sevišķi pirmā reize,tikai tagad es jūtu un saprotu,kas ir patiesi lielisks seks un salidzinoši ar tiem gadiem,varu teikt-tur nekā nebija!


 9. Daniels Says:

  a man veel nav bijis 🙁


 10. kitija Says:

  man bija sodien sekss mans draugs bija viens pats majas un mani vecaki ari nebija majas.es tad aizgaju pie vina un mums abiem bija pirmais sekss.man ir 13 bet vinam 15.gadi es domaju ka sada vecuma tas ir normali


 11. es Says:

  man sexs bija 12 gados…


 12. ................ Says:

  man tas bija 15gados un tas man patika un mes ar draugu nodarbojamies ar oralo sexu un man patika loti un es to vel gribu atkartot tas nav slikti ka kas grib nodarbotie ar sexu


 13. ome Says:

  man bija sekss 14 gados – ja to var saukt par seksu! vienkarsha bakstishanas, thats all, pēctam man sekss bija 15 gados, un arī neka ipasha. bet tgd man ir 16 un iespejams kaut kad driz to darishu, shoreiz nopietni, lai beidzot sajutu kast as ir..


 14. Marta Says:

  Man tgd ir 14, beet seks vēl nv bijis, kaut gan arī gribētos, bet liekas, ka vēl par agru, un bails ka sāpēs.


 15. Kitija Says:

  Manuprāt nodarboties ar seksu 15 gados ir stulbi,jo man šodien bija un otrreiz,es nevēlos atkārtot,jo man neliekas tas pārāk aizraujoši šādā vecumā.


 16. S. Says:

  Man sex bija vakar.. man 16. Bet man tas nelikās nekass īpašs jo bija ļoti nēērta vieta.:D


 17. Elvis_Baranovsky Says:

  es tikko seksoju ar savu brali analo un bija satraucosi un sapigi ludzu nesakiet manai matei! vina bus satraukta. ari nesakiet janim jo vins velejas to visu nakti aizmirst. paldies, ceru ka esat istie draugi. starp citu man 46.


 18. Elvis_Baranovsky Says:

  paldies par manu jauku komentaru. N E S E K S O J I E T! Loti sap galvina. 🙁


 19. anete Says:

  man ir 13 bet vēl nau bijis, liekas kad drīz būs,jo esmu atradusi savu otro pusīti. tikaj viņam ir 15 :/


 20. Sintija. Says:

  man bija vakar. man ir 15.


 21. juris Says:

  man bija 19 un meitenei 12 vis bij ok


 22. Elin4ix Says:

  Man pirmo reizi bija 16 gadu vecuma, tolaik draugam bija 22gadi.. Pirmajaa un otraja reizee tas tik tiesham ljoti sapeja.. Bet es tagad saku saprast, ka 16 gados tas tomer ir par agru.. 16.gados vel isti neapjedz ta pilnigo jegu..


 23. anne Says:

  man 1. reize bija 13 gadu vecumā


 24. edvards Says:

  man ir 11 man vakar bija sex ar 19 gadigu meiteni ta ir 1 reize


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)