Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Brīvdienas laukos

Brīvdienas laukos

Ciest nevaru laukus, bet katru gadu vecāki mani uz turieni sūta. Izsprukt bija neiespējami, tādēļ, šā gada augustu pavadīju laukos pie vecmāmiņas un vectētiņa, bet šoreiz viss izvērsās daudz jautrāk un interesantāk.
Viss sākās ar to, ka mēs ar draudzeni aizgājām līdz ezeram. Bija ļoti karsts, vairāk kā 30 grādi. Tādā dienā neaiziet nopeldēties būtu grēks. Mēs aizgājām tā tālāk no pludmales, kur sauļojās pusaudži un mammas ar bērniem. Mēs izklājām segas, nopeldējāmies un atgūlāmies sauļoties. Saule sāka karsēt, un, lai uz muguras no peldkostīma neiesauļotos svītra, novilku peldkostīma augšiņu. Zem siltās saules es pat aizmigu, un pamodos no tā, ka kāds manu muguru kutināja ar zāles pieskārieniem. Es nelecu kājās un neprasīju pārtraukt, bet tēloju ka guļu, jo šī nelūgtā zālīte tik maigi pār mani kustējās, un tas bija ļoti patīkami. Es izdzirdēju kā Sveta sarunājās ar kaut kādu puisi, bet pēc tam pateica “zālītei”, lai nelien pie manis, citādi es sadusmošos un viņam nepaveiksies. Es atvēru acis un pajautāju kam tur tā draud. Viņu sauca Oļegs, un viņš bija ļoti izskatīgs. Banderas kopija. Muskuļots, labi iededzis, ar melniem matiem un zilo acu skatienu, dēļ kura biju gatava atdoties turpat uz vietas.

Kā izrādās viņš bija sens Svetas draugs. Mēs sarunājām ka vakarā aiziesim pastaigāties. Es sataisījos kā uz randiņu. Sataisīju matus, uzkrāsojos, uzģērbu melnus stringus ar mežģīnēm, mazus zaļus šortiņus, baltu krekliņu uz kaila ķermeņa, un devos uz tikšanos. Puiši mūs jau gaidīja. Mēs ilgi staigājām un blandījamies no vienas vietas uz otru, līdz atradām vietu, kur piesēst. Maksim līdzi bija divas pudeles sarkanvīna un plastmasas glāzītes. Sākām dzert vīnu. Oļegs sēdēja tik tuvu man, ka es ar savu gurnu aizskāru viņa. Viņš paņēma manu roku un sāka muļķoties, vadot pirkstu pār delnu, stāstot par dzīves līniju, prātu, skaistumu, sacīja komplimentus, smīdināja. Vai no viņa siltajiem pirkstu pieskārieniem, vai no tā, ka es pieskāros viņam, bet pār manu ķermeni pārskrēja skudriņas. Viņa zemā balss un patīkamā smarža… Es nezinaju kas tas ir, bet ļāvu mani iekvēlināt un apreibināt mani. Pēc tam mēs iedzērām par brālību, un viņš maigi noskūpstīja mani. Kļuva jau pavisam tumšs, un Sveta ar Maksu posās mājup, bet mēs nolēmām vēl nedaudz papļāpāt. Draugi aizgāja, bet mēs palikām. Tas bija ļoti patīkami. Viņš maigi ar savām rokām glāstīja manas kājas, sāka ar ceļiem, gāja augstāk un augstāk, līdz jau bija pie maniem gurniem, un glaudīja tos, pirkstiem pakļūstot zem šortiņiem. Es neliku viņam apstāties, bet nodomaju ka viss kaut kā ātri notiek, pielēcu kājās, un piedāvāju viņam pavadīt mani mājās. Mēs nesteidzīgi staigājām pa aizmigušajiem laukiem, un atvadas pat nebija prātā. Mēs nolēmām vēl mazliet pastaigāties pa vecmāmiņas un vectētiņa dārzu. Mēs gājām lēni, un Oļegs pēkšņi apstājās, pievilka mani klāt un noskūpstīja. Viņš skūpstīja mani tik saldi un tik maigi. Čukstēja ka esmu lieliska, ļoti skaista un maiga. Runāja, bet ar rokām jau glāstīja manas krūtis, kaislīgi saspieda manus gurnus un dibenu. Viņš novilka jaku, nosvieda to zālē zem ābeles, un noguldīja mani.

Viņš pārliecās pār mani un sāka glaudīt manas kājas, virzoties arvien augstāk un augstāk. Pabīdīja malā šortiņus, un sāka glaudīt mani caur biksītēm, pēc tam tās pavilka malā, un nedaudz vilcinoties, ieslidināja vienu pirkstu manī. Man trūka elpas. Viņš sāka slidināt ātrāk un ātrāk, bet es stenēju un prasīju vēl un vēl. Pēc tam bija divi pirksti, traks ritms un orgasms aiz orgasma. Es pievilku viņu sev klāt, un sāku atpogāt viņa bikšu priekšu, viņš man palīdzēja, un jau pēc brīža viņa loceklis bija manā mutē. Tā īsti aplūkot man neizdevās, tācu tas bija diezgan liels. Es cītīgi to nolaizīju ar mēles galiņu, aplaimojot viņa locekļa galiņu. Bet pēc tam paņēmu mutē. Es patiesi saņēmu baudu tikai no tā, ka veicu viņam minetu. Oļegs negribēja, lai tā tas viss beigtos, un palūdza man pagriezties pret viņu ar dibenu. Es neiebildu. Viņš pat nenovilka apģērbu, vienkārši pastūma malā un iegāja manī. Viņš atkal spēlējās ar mani: ievadīja mazliet galviņu un izvilka, tad mazliet dziļāk un izvilka, un tad pavisam negaidīti iegāja manī visā locekļa garumā. Pirmajā randiņā un bez prezervatīva. Bet viss bija tik romantiski – nakts, pilnmēness, zāles smarža, seksīgs vīrietis un lielisks sekss. Mēs tikāmies katru dienu visas atlikušās 2 nedēļas, kuras vēl biju laukos. Un es to nemaz nenožēloju.
3 Responses to “Brīvdienas laukos”

 1. Ksenija Says:

  eem,ja driikst zinaat kuros laukos tad notika?izklausas baigi romantiski 😉


 2. Liga Says:

  🙂


 3. Katrīna Says:

  Man arī bija ļoti līdzīga vasara.
  Dievinu vasaras romāniņus.


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)