Xblog – Viss par seksu » Biseksuāļi

Biseksuāļi

Biseksuāls ir tas, kurš izjūt seksuālu tieksmi pēc abiem dzimumiem. Tas lielai daļai cilvēku ir pilnīgi dabiski.

Seksualitāte nepārtraukti mainās. Zināmās dzīves situācijās cilvēkus var pievilkt viens vai otrs dzimums.

Daži cilvēki diezgan stipri baidās kaut nedaudz atšķirties no visiem, tāpēc viņi cenšas rūpīgi sagatavotos veidos apslāpēt jebkādas savas “nedabiskas” seksuālās jūtas.

Viena no jomām, kurā cilvēkiem, iespējams, ir vislielākās problēmas, ir viņu seksualitātes noteikšana. Mēs gribam, lai viss būtu skaidri definēts un precīzs. Tomēr patiesība ir tā, ka pasaule nav sadalīta divos cilvēku tipos: homoseksuāļos un heteroseksuāļos. Mēs esam daudz sarežģītāki. Ja vien mēs varētu neuztraukties un samierināties ar to, ka reizēm nezinām, kādi esam, tad varbūt dzīve un sekss kļūtu daudz vienkāršāki. Trīsdesmito gadu beigās tika uzrakstīts novatorisks zinātnisks darbs, kurš visu labi izskaidro.

Alfrēds Kinsijs [Alfred Kinsey] studijā “Vīriešu seksuālā izturēšanās” raksta: “Ne viss ir melns un ne viss ir balts, jo dabā mēs reti sastopamies ar skaidrām kategorijām. Tikai cilvēka prāts cenšas salikt visu pa atsevišķiem plauktiņiem. Dzīve ir viengabalaina un nedalāma visos savos aspektos un katrā no tiem. Jo ātrāk mēs no šī viedokļa paskatīsimies arī uz cilvēka seksuālo uzvedību, jo ātrāk dabiski sapratīsim savas reālijas.”

Es jūtu, ka mēs visi esam biseksuāli. Es neticu, ka ir kaut viens cilvēks, kas var ar lepnumu pateikt, ka nevienā viņa dzīves periodā viņu nav pievilcis savs dzimums.
Kens Livingstons [Ken Livingstone], parlamenta loceklis

Es gulēju ar sievietēm, un man tas patika.
Nena Čerija [
Neneh Cherry]

Es esmu praktzējošs heteroseksuālis… tomēr biseksualitāte uzreiz palielina jūsu izredzes uz randiņu sestdienas vakarā.
Vudijs Alens [
Woody Allen]

Seksuālie uzskati

·     Homoseksuāļi

·     Biseksuāļi